stat
Impreza już się odbyła

Z lekturą wśród zwierząt

Czy koty lubią kryminały? A psy? Gdyby umiały czytać, to po jaką lekturę wyciągnęłyby łapy? Oczywiście, nie sposób odpowiedzieć na to pytanie, nie narażając się przy tym na pełne konsternacji chrząknięcia i znaczące pukanie się w czoło. A jednak - czy na pewno przyjemność wynikająca z czytania to domena tylko ssaków naczelnych, ze szczególnym uwzględnieniem gatunku homo sapiens? Wcale nie jesteśmy o tym przekonani. Dlatego postanowiliśmy zaprosić gdańszczan na wielką akcję czytania zwierzętom w Schronisku.

Zakochani w kotach

lut 16-17

sobota - niedziela

Gdynia, Kawiarnia "Biały Kot", OTOZ...
Wstęp wolny


Czas i miejsce akcji: niedziela 23 września, od godziny 12.00 do 15.00 w naszym Schronisku przy ulicy Przyrodników 14.

Będziemy czytać nasze ulubione lektury psom i kotom. Prosimy o przyniesienie książek oraz kocyków, na których będzie można wygodnie usiąść w trakcie czytania.

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. Dzieci i osoby niepełnoletnie będą mogły czytać psom przed boksami, nie bezpośrednio w środku. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (66 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

AgusiaGda (3 tygodnie temu)

Re: Pseudohodowla

Rodzino alergików - pamiętaj, że nie tylko sierść psa uczula. Również naskórek, ślina itp.
Do tego - z pseudo masz psa w typie rasy, nie wiadomo z jakimi przodkami, czy faktycznie rasowymi(czyli udokumentowane minimum 4 pokolenia do tyłu).
Jak będziesz szukać po taniości, z "domowej hodowli", "nie na wystawy" albo z "metryczką" to w dalszym ciągu możesz mieć problem z alergią na psiaka...

Dobra hodowla ZKwP - pogadaj jak jest, zwykle zgadzają się na wizyty przed podjęciem decyzji, aby sprawdzić czy nie ma reakcji alergicznej.

więcej tematów »