Zwierzaki

stat

Z lekturą wśród zwierząt

data:
23 września 2018 (niedziela)
godzina:
12:00 - 15:00
miejsce:

Schronisko Promyk  mapa

adres:
Gdańsk, Przyrodników 14
bilety:
wstęp wolny

Czy koty lubią kryminały? A psy? Gdyby umiały czytać, to po jaką lekturę wyciągnęłyby łapy? Oczywiście, nie sposób odpowiedzieć na to pytanie, nie narażając się przy tym na pełne konsternacji chrząknięcia i znaczące pukanie się w czoło. A jednak - czy na pewno przyjemność wynikająca z czytania to domena tylko ssaków naczelnych, ze szczególnym uwzględnieniem gatunku homo sapiens? Wcale nie jesteśmy o tym przekonani. Dlatego postanowiliśmy zaprosić gdańszczan na wielką akcję czytania zwierzętom w Schronisku.Czas i miejsce akcji: niedziela 23 września, od godziny 12.00 do 15.00 w naszym Schronisku przy ulicy Przyrodników 14.

Będziemy czytać nasze ulubione lektury psom i kotom. Prosimy o przyniesienie książek oraz kocyków, na których będzie można wygodnie usiąść w trakcie czytania.

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. Dzieci i osoby niepełnoletnie będą mogły czytać psom przed boksami, nie bezpośrednio w środku. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Warsztaty: Karnawał zwierząt
sty 13

niedziela, godz. 10:00, 11:30, 13:00

bilety 8-27 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (13 postów)

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą? Jakieś opinie? (oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)

kleks (3 dni temu)

a na co to ?? czemu ma służyć ?? psom i kotom nie jest to potrzebne ........................

to jest krypto reklama !!!!!!

więcej tematów »