stat
Impreza już się odbyła

Zawody Latających Psów (2 opinie)

Latające Psy zapraszają do magicznego Parku Kolibki w Gdyni, by cieszyć się popisami uzdolnionych czworonogów występujących w konkursach Dogfrisbee. Spodziewamy się silnej stawki psich sportowców z całej Polski.

Relacja z imprezy

Latające Psy to seria zawodów dla miłośników Dogfrisbee, rozgrywana nieprzerwanie od roku 2006. Na sezonie 2021 odcisnęło się piętno pandemii koronawirusa i LP Gdynia, które tradycyjnie są trzecimi zawodami serii, w tym roku zamykają sezon!

Sportowych emocji dostarczą nam konkurencje, w których pary człowiek-pies zaprezentują wielość i wszechstronność swoich talentów:

Freestyle - pokazy Dogfrisbee w stylu wolnym z podkładem muzycznym. Jedna runda (techniczna) w sobotę, druga (pokazowa) w niedzielę. Pięknie wykonany występ freestyle'owy budzi emocje, podziw i składa dłonie do braw.
ThrowNGo - aportowanie przez psa frisbee rzuconego do odpowiednich stref punktowych. Dalsze i środkowe strefy są punktowane wyżej, a najbardziej emocjonująca jest końcówka, podczas której, dobrze ją planując, można zyskać sporo punktów.
Frizgility - konkurencja mieszana frisbee i agility. Niesamowicie widowiskowa gra podczas której pies i zawodnik wielokrotnie przełączają się z trybu agility na frisbee i odwrotnie. Emocje gwarantowane do samego końca każdej z rund.
Time Warp - celem konkurencji jest zgromadzenie jak największej liczby punktów poprzez jak najszybsze skompletowanie trzech chwytów w wyznaczonych strefach. Czwarty rzut do tzw. Sweet Spot'u wykonany w przydzielonym czasie daje szansę walki o najwyższe miejsca.
Każda z konkurencji jest rozgrywana na dwóch poziomach. Poziom 2 wymaga większych umiejętności.
Sponsorami zawodów są: Advantix i dogfrisbee.pl

Partnerem gdyńskich zawodów: "Pies w wielkim mieście" oraz "Gdynia moje miasto"

Na terenie zawodów będzie działał sklep dogfrisbee.pl (10.00 - 18.00).
Zapraszamy również na bezpłatne porady lekarza weterynarii.
PLAN CZASOWY MOŻE ULEGAĆ ZMIANOM!!
Regulamin konkurencji dogfrisbee: UpDog Challenge

Plan czasowy
Sobota 2.10.2021

8:00 Rejestracja
9:00 ThrowNGo Level 1
11:30 Freestyle Level 1 - runda kryteriów
13:00 Time Warp Level 1
15:00 Freestyle Level 2 - runda kryteariów
17:00 Time Warp Level 2

Niedziela 3.10.2021
8:00 Rejestracja
8:30 Frizgility Level 2
9:30 Frizgility Level 1
11:30 Freestyle Level 1 - runda efektu
13:00 ThrowNGo Level 2
15:00 Freestyle Level 2 - runda efektu
Masters - Top 10
- Frizgility lvl 1
- Time Warp lvl 1
- ThrowNGo lvl 2

Zakończenie zawodów

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opłaty startowe za udział teamu (przewodnika z psem) w poszczególnych konkurencjach Zawodów Latających Psów:
Freestyle - 60 PLN
ThrowNGo - 30 PLN
Frizgillity - 30 PLN
Time Warp - 30 PLN

Opinie (2) 1 zablokowana

  • (1)

    Czy na teren zawodów widzowie mogą wejść ze swoim psem? Mój szczeniak dopiero w październiku będzie zaczynał naukę latania ;) ale chcielibysmy mu pokazać klimat zawodów

    • 2 2

    • Tak, czworonogi są mile widziane

      • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (326 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Izabela_do_wiezienia (1 tydzień temu)

Z tego mi wiadomo /zaslyszane/ to Izabelka nadal handluje psami, tylko nie pod swoimi danymi i nie u siebie. Na etapie zbierania dowodow przez jedna z kancelarii bylo juz wiadomo, ze ma kilka zaprzyjaznionych miejscowek, jednakze jakos w mediach nikt o tym nie mowil, po schwytaniu Izabelki.

Widac, ze reka reke myje i proceder trwa nadal. Pomijam juz watek, ze gdy przedsiebiorca pomyli sie w deklaracji podatkowej to KAS wjezdza na sygnale i sledztwo za sledztwem 5 lat do tylu. A tutaj Izabelka robi sobie biznesik z lesnymi dziadkami z Poznania = czytaj weterynarze, ktorzy juz sa niemalzej po drugiej stronie swiata, handel na masowa skale, udowodnione tysiace sprzedanych psow w ostatnich latach i co? I nic.

Urzad Skarbowy? niezainteresowany!
Policja? kolezenstwo albo zwiazane rece.
Prokurator? ktokolwiek widzial, ktokowiek wie.
Animals? odpalili sie dopiero po kilku latach, moze cos sie zmienilo w Bojanie we wladzach? ze mimo zgloszen nic z tym tyle lat nie robili?

ale o czym my mowimy, skoro w niedalekiej Koscierzynie, emerytowany policjant, zrobilem sobie biznesik i katownie w ramach schroniska dla zwierzat....

Dramat goni dramat.

więcej tematów »