• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zostań Mikołajem dla psich seniorów

Kochani, zbliża się okres świąteczny, pełen szczęścia i uśmiechów, chociaż nie dla każdego jeśli burczy mu w brzuszku... każdego roku organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych dla podopiecznych Pani Izy - psich seniorów, które w jej domu znalazły miłość i spokój, ale jak wiemy wszystko jest bardzo drogie dlatego, przy okazji tego wydarzenia zachęcamy, do bycia świętym Mikołajem i prosimy o wsparcie.

Co jest potrzebne? 

karma BOSCH SENIOR, chociaż mała paczuszka (można wysłać na adres kręgielni).
podkłady, środki czystości (płyn do podłogi, proszek do prania, ręczniki papierowe),
ale i rzeczy, które może są u was w domu zbędne tj. stara pościel, ręczniki, prześcieradła, itd. (elfy mówią, że workiem marchewki pieski też nie pogardzą bo bardzo lubią ją chrupać) 

Dlaczego akurat Pani Iza? 
bo jest dobrym człowiekiem. jest osobą, która swój dom i serce otworzyła dla niechcianych psich dusz, aby w ciepłym domu pełnym troski miały spokojną starość. Pani Iza rzadko prosi o cokolwiek. praktycznie zawsze stara się wiązać koniec z końcem własnymi siłami właśnie dlatego ona i jej podopieczni są naszym celem. aby było jej lżej chociaż o dwa worki karmy. 
dlaczego akurat ta karma BOSCH SENIOR?
ponieważ to wysokowartościowa karma, której zawartość kalorii, białka i minerałów została mocno obniżona, a ponadto nie zawiera pszenicy. 
Podopieczni Pani Izy to głównie staruszki, które mają już problemy z gryzieniem, trawieniem i przyswajaniem jedzenia, a tą karmę dobrze tolerują

Opinie

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Dobry behawiorysta - Trójmiasto (10 postów)

Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska po przejściach. Poproszę o namiary i opinie

A. (3 tygodnie temu)

Zauważę jednak, że nie każdy kto nazywa się behawiorystą ma do tego kwalifikacje. Warto sprawdzić, czy taka osoba ukończyła odpowiedni kurs i ma wiedzę oraz uprawnienia. Moja siostra żeby podjąć pracę musiała ukończyć kurs na behawiorystę w Centrum Doskonalenia Zawodowego i to jej dało solidne podstawy do pracy.

więcej tematów »

Najczęściej czytane