stat
Impreza już się odbyła

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2018

Święta to czas kiedy obsypujemy prezentami wszystkich naszych bliskich. W tym czasie nie zapomnijmy o tych, którzy z zupełnie nieswojej winy siedzą za kratami - czyli o bezdomnych zwierzakach z OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni.

Akcję organizujemy już po raz czwarty i znowu prosimy Was o wsparcie najbardziej potrzebujących mieszkańców tego schroniska, o wsparcie dla tych, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. W tym szczególnym przedświątecznym czasie kupcie mały prezent dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić.

Poniżej przedstawimy Wam niektóre potrzebujące zwierzaki i prezenty o które proszą Mikołaja, mamy nadzieję, że wspólnie spełnimy ich marzenia! Pamiętajcie, że im więcej prezentów dostaną od Was mieszkańcy Ciapkowa, na tym dłużej im wystarczy potrzebnych preparatów, mamy nadzieję, że jak co roku zalejemy schronisko tymi prezentami na wagę złota i zapewnimy psom i kotom solidny ich zapas.

Wszystkie potrzeby i informacje zebraliśmy dla Was na www.przystanekalaska.pl/charytatywnie, a tutaj na wydarzeniu pokażemy Wam, co, dlaczego i dla kogo jest potrzebne, opowiemy Wam trochę o najbardziej potrzebujących mieszkańcach schroniska i na bieżąco będziemy Was informować o przychodzących prezentach.

Kiedy i jak dostarczyć prezenty?
Z prezentami dla zwierzaków zapraszamy Was do OTOZ "Animals" - Schronisko w Ciapkowie 15 grudnia w godz. 11:00-17:00, wtedy pracownicy oprowadzą Was po schronisku i pokażą Wam beneficjentów. Jeśli jednak nie możecie przyjechać w tym dniu do schroniska, proponujemy inne opcje:
1. Wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać adres schroniska już robiąc zakupy w internetowym sklepie zoologicznym)
Adres: OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A
2. Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura
3. Podrzucić prezenty na Charytatywny Pomorski Dogtrekking NaviDog.pl 1/12/2018 Gołębiewoszczegóły na www.NaviDog.pl
4. Dać nam znać, że macie kłopot, a postaramy się jakość pomóc z logistyką. Razem na pewno coś wymyślimy.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

BARF gdzie kupic mięso? (37 postów)

Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie można się zaopatrzyć w podroby wołowe i szyjki z kurczaka. Może w sobote sprawdzę rynek w Chyloni i Halę Targowa, w "normalnych" sklepach niestety tez towar jest nieosiągalny :/

marta (1 tydzień temu)

A ktoś kupuje w ogóle mięso human garde czyli zwykłe mięsko jak dla ludzi? I nie mrożone wcześniej?
Ze swoich doświadczeń powiem tak - odwiedzam halę w Gdańsku i zaliczyłam dwa stoiska. W jednym Pani nie potrafiła pojąć, że proszę o kilogram serduszek bo nawaliła 2kg, potem nie kumała, że proszę o 1kg jagnięciny bo nawaliła 3... Muszę jej tłumaczyć, odkłada to, wyjmuje, waży znowu.. Istny dramat. Nie mam do niej sił. To stoisko tuż przy wejściu na dole, obok drobiowego (ta pani nie ma nic drobiowego, sama wieprzowina, wołowina, cielęcina, jagnięcina i baranina). Ale cenowo wychodziło całkiem spoko, ma jakiś tam wybór podrobów ale nadal to wątroba, serca, żołądki i ozory (zależy jak trafi - wieprzowe, cielęce i jagnięce). Drugie stoisko w środku, większe i sporo podrobów ale tylko wieprzowych. Tam rozumieją co to 1kg mięsa ale niestety ceny tak duże, że zapłaciliśmy dwa razy więcej niż zawsze.
Małe lokalne mięsne - słaby wybór. Nawet na zamówienie nic. Auchan - słaby wybór, podroby tylko drobiowe albo wieprzowe. Nie wiem gdzie szukać podrobów też.
U mnie odpada mięso psie bo syfem karmić nie będę. Pies był na Manku ale to nie jest dieta zbilansowana, bez procentowego udziału to karmienie na oślep. No i po tym co widziałam w sklepach - Mank powinien się zastanowić czy chce mieć swoje produkty stacjonarnie gdzieś. Wszystko było rozmrożone bo ktoś odłączył zamrażalnik. Został podłączony a ktoś to potem kupił. Stąd żadnych barfiaków czy innych mięs buk wie skąd i jak obrabianych.

Nie wiem już za bardzo co robić bo ciągle tylko serca, ozory, żołądki. Wątroba to i tak niewielki procent więc to luz. W jednym mięsnym widziałam kawałek wołowiny z kręgiem ze szpikiem. Ale to malutka część. Mam kuzyna, który ma masarnie, ale to aż 150km od nas. Zastanawiam się czy z nim nie zagadać bo nie widzę tego. Moja mama by mi porcjowała i mroziła. My dopiero zaczynamy więc jeszcze aż tak nie panikuje ale chciałabym jednak urozmaicić dietę.

więcej tematów »