stat
Impreza już się odbyła

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2018

Święta to czas kiedy obsypujemy prezentami wszystkich naszych bliskich. W tym czasie nie zapomnijmy o tych, którzy z zupełnie nieswojej winy siedzą za kratami - czyli o bezdomnych zwierzakach z OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni.Akcję organizujemy już po raz czwarty i znowu prosimy Was o wsparcie najbardziej potrzebujących mieszkańców tego schroniska, o wsparcie dla tych, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. W tym szczególnym przedświątecznym czasie kupcie mały prezent dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić.

Poniżej przedstawimy Wam niektóre potrzebujące zwierzaki i prezenty o które proszą Mikołaja, mamy nadzieję, że wspólnie spełnimy ich marzenia! Pamiętajcie, że im więcej prezentów dostaną od Was mieszkańcy Ciapkowa, na tym dłużej im wystarczy potrzebnych preparatów, mamy nadzieję, że jak co roku zalejemy schronisko tymi prezentami na wagę złota i zapewnimy psom i kotom solidny ich zapas.

Wszystkie potrzeby i informacje zebraliśmy dla Was na www.przystanekalaska.pl/charytatywnie, a tutaj na wydarzeniu pokażemy Wam, co, dlaczego i dla kogo jest potrzebne, opowiemy Wam trochę o najbardziej potrzebujących mieszkańcach schroniska i na bieżąco będziemy Was informować o przychodzących prezentach.

Kiedy i jak dostarczyć prezenty?
Z prezentami dla zwierzaków zapraszamy Was do OTOZ "Animals" - Schronisko w Ciapkowie 15 grudnia w godz. 11:00-17:00, wtedy pracownicy oprowadzą Was po schronisku i pokażą Wam beneficjentów. Jeśli jednak nie możecie przyjechać w tym dniu do schroniska, proponujemy inne opcje:
1. Wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać adres schroniska już robiąc zakupy w internetowym sklepie zoologicznym)
Adres: OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A
2. Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura
3. Podrzucić prezenty na Charytatywny Pomorski Dogtrekking NaviDog.pl 1/12/2018 Gołębiewoszczegóły na www.NaviDog.pl
4. Dać nam znać, że macie kłopot, a postaramy się jakość pomóc z logistyką. Razem na pewno coś wymyślimy.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach (10 postów)

Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze prawa niż dzieci. Jesteście nieodpowiedzialni, psy nawet w piaskownicy robią i na plaży a Wam ciezko sprzątnąć kupę, w swoich domach też jak Wam pies narobi to idziecie dalej . Syf kiła i mogiła. Ale każdy tu zaraz będzie pisał że sprząta , że to jego nie dotyczy. jasne gó...wna z nieba spadają

ja (3 dni temu)

Tobie może spadają z nieba.

więcej tematów »