Zwierzaki

stat

Adopcje zwierzaków: pies o cudnym imieniu szuka domu

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kocie Avatarze, dziś historia psa o imieniu Jestem.Jestem to średniej wielkości psiak o wyjątkowym imieniu, który do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Ciapkowo trafił na początku grudnia 2018 roku po tym, jak został znaleziony w jednej z gdyńskich dzielnic.

Przeszłość Jestem nie jest znana. Nie miał wypadku, nie jest chory, nikt (chyba) go nie krzywdził. Zwyczajny dobry pies, którego nikt z odwiedzających schronisko nie widzi. Nie jest zwierzakiem, który zwraca swoją historią uwagę i łapie za serce, bo jej nie ma. Takie psy mają ciężko w schronisku. Często ich pobyt przedłuża się w nieskończoność.

- Jestem jest bardzo sympatycznym, spokojnym i zrównoważonym psiakiem. Do szczęścia brakuje mu tylko kochającego człowieka - zapewnia pracownik Ciapkowa.

- Jestem to bardzo spokojny i sympatyczny pies, choć nie wyróżnia się wśród innych psów urodą, nie zwraca uwagi, ma za to cudowny charakter - dodaje wolontariusz schroniska.
Uwielbia kontakt i spacery z człowiekiem. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, na początku nie czuł się komfortowo poruszając się przy ruchliwej ulicy, ale z czasem jest coraz lepiej, oswaja się z ruchem miejskim. Podczas spacerów jest ciekawy otoczenia i nowych miejsc. Nie ma problemu w kontaktach z innymi psami, nie wchodzi z nimi w konflikty, a w boksie przebywa z suczką i dwoma samcami.

- Jestem jest w średnim wieku, nie znamy jego przeszłości, trafił do schroniska już wykastrowany, wiec musiał mieć dom i rodzinę, która o niego dbała - opowiada pracownik schroniska Ciapkowo. - Pokażmy temu wspaniałemu psu, że i jego los może się odmienić i że znajdzie jeszcze dom i kochającą rodzinę.
Osoby zainteresowane adopcją Jestem proszone są o kontakt ze Schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu - 58 622 25 52 lub adresem mailowym schronisko@ciapkowo.pl

Opinie (25) 11 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Agresywne psy (7 postów)

Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która okazała się strasznie agresywna. W chwili kiedy była tylko ona i jej partner wszystko było ok. Ale potem doszły dwa huskie siberiany. Suczka walczyła z drugą suczką do krwi i nie raz trzeba było zszywać psy i członków mojej rodziny (umarła przez jedną walkę). Po śmierci tej pierwszej przygarnęliśmy kolejną psinkę. Mój pies zaczynał już od szczenięcia próbować nad nią dominować co odbiło się tak że kiedy podrosła zaczęły się strasznie gryźć. Nie nie pomaga. Starsza ma kaganiec i osobny kojec na dworze do którego wchodzi kiedy trzeba gdzieś wyjechać. Odseparowaliśmy je jak tylko się da ale wystarczy spojrzenie na drugą i już szału dostają... Obie suki są teraz w ciąży i boję się że w końcu któraś przez to poroni... Nie pomaga fakt że kiedy psinki się gryzą to pozostałe psy rzucają się na tą która przegrywa... Może wie ktoś co z tym zrobić? (jedna suczka ma 5 lat a druga 2 lata)

(5 dni temu)

psy rasowe,kolejne, w ciąży, gryzą się ,Czy to nie jakaś pseudohodowla?

więcej tematów »