• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Chartoterapia - Gdańsk - The Great Global Greyhound Walk (1 opinia)

The Great Global Greyhound Walk to coroczne wydarzenie polegające na spacerze z psami, które gromadzi charty wszystkich kształtów i rozmiarów oraz ich właścicieli. Celem spaceru jest szerzenie świadomości na temat ras chartów, na temat ich losu w Polsce i na świecie. Chcemy pokazać światu, jakie to wspaniałe zwierzęta.

lip 28

niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, ul. Wita Stwosza
Wstęp wolny

w każdą niedzielę (do 31.08), godz. 12:00, 16:00, 17:00

Gdańsk
bilety 10 zł
ulgowy 8 zł
Chartoterapia przyłącza się do ogólnoświatowej inicjatywy. Polskie problemy chartów to kłusownictwo, przetrzymywanie psów w fatalnych warunkach, pseudohodowle, przepełnione schroniska, w których charty nie mają szans na socjalizację i niezbędną ilość ruchu.

Chcemy pokazać, dlaczego warto adoptować charta. Chcemy dzielić się wiedzą na temat organizacji, które w Polsce starają się pomagać chartom pokłusowniczym i bezdomnym.

Zapraszamy wszystkich opiekunów chartów z ich podopiecznymi. Niech będzie nas dużo! Nieważne skąd masz charta - czy z fundacji, czy ze schroniska, a może ze wspaniałej, profesjonalnej hodowli. Dołącz do spaceru, niech będzie nas dużo, niech ludzie pytają skąd i dlaczego tyle chartów na plaży w Brzeźnie

Jeśli chociaż jeden bezdomny chart znajdzie dzięki temu dom - to będzie nasz wspólny sukces
A jeśli jeszcze nie masz charta, a chciałabyś/chciałbyś - również bardzo serdecznie zapraszamy. Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniami.

Do zobaczenia w niedzielę, 24. września o 11:00 na plaży w Brzeźnie! Będziemy spacerować w stronę Nowego Portu, do psiej plaży.

Opinie (1)

  • Psy na plaży? Słaby pomysł

    Kto to posprząta?

    • 2 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (233 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

ala (3 tygodnie temu)

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

W dzieciństwie byłam napadnieta przez psa i drętwiejē. Psy mają ludzie okrutni, bo jak można zamknąć psa w domu na 10 godz. No jak? A po co ludzie otrzymają psy w domu, w łóżku?