• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Chartoterapia - Gdańsk - The Great Global Greyhound Walk (1 opinia)

The Great Global Greyhound Walk to coroczne wydarzenie polegające na spacerze z psami, które gromadzi charty wszystkich kształtów i rozmiarów oraz ich właścicieli. Celem spaceru jest szerzenie świadomości na temat ras chartów, na temat ich losu w Polsce i na świecie. Chcemy pokazać światu, jakie to wspaniałe zwierzęta.

Chartoterapia przyłącza się do ogólnoświatowej inicjatywy. Polskie problemy chartów to kłusownictwo, przetrzymywanie psów w fatalnych warunkach, pseudohodowle, przepełnione schroniska, w których charty nie mają szans na socjalizację i niezbędną ilość ruchu.

Chcemy pokazać, dlaczego warto adoptować charta. Chcemy dzielić się wiedzą na temat organizacji, które w Polsce starają się pomagać chartom pokłusowniczym i bezdomnym.

Zapraszamy wszystkich opiekunów chartów z ich podopiecznymi. Niech będzie nas dużo! Nieważne skąd masz charta - czy z fundacji, czy ze schroniska, a może ze wspaniałej, profesjonalnej hodowli. Dołącz do spaceru, niech będzie nas dużo, niech ludzie pytają skąd i dlaczego tyle chartów na plaży w Brzeźnie

Jeśli chociaż jeden bezdomny chart znajdzie dzięki temu dom - to będzie nasz wspólny sukces
A jeśli jeszcze nie masz charta, a chciałabyś/chciałbyś - również bardzo serdecznie zapraszamy. Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniami.

Do zobaczenia w niedzielę, 24. września o 11:00 na plaży w Brzeźnie! Będziemy spacerować w stronę Nowego Portu, do psiej plaży.
wrz 23

sobota, godz. 9:20

Kartuzy, Kościerska 1
bilety 30-60 zł
ulgowy 25-50 zł
paź 7

sobota, godz. 12:00 - 19:00

Gdańsk, ul. Lawendowa
Wstęp wolny

Opinie (1)

  • Psy na plaży? Słaby pomysł

    Kto to posprząta?

    • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Plaga much w domu (24 postów)

Tez macie u siebie pelno much? U nas na Pszennej mnóstwo ich. Przykleilismy 4 lepy i na kazdym jest juz 20-40 sztuk. Nie wiemy skąd one się tu biorą. Dzień zaczynamy od sniadania i polowania na nie :)

(1 tydzień temu)

Macie jakieś skuteczne sposoby na te małe muszki? Dostaję szału jak wieczorem zapalam światło i to cholerstwo lata po całym suficie. Mam zamontowane moskitiery na oknach ale ona jakoś się przeciskają. No bo skąd one się biorą..