• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chartoterapia - charytatywny spacer z chartami (2 opinie)

I znowu zapraszamy na charytatywny spacer z chudymi i długimi piesełami! Tym razem spotykamy się pod hasłem: Chartoterapia - Wiosenny Dzień Charta. Chcemy przy tej okazji zbierać pieniądze dla Fundacji Wzajemnie Pomocni, która prowadzi schronisko dla zwierząt w Błędowie koło Nowego Dworu Mazowieckiego.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych i nie tylko. Chcemy poznać się bliżej z innymi charciarzami w naszym mieście. Więc jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców.

Na wszelki wypadek weź kaganiec i pamiętaj o sprawdzeniu smyczy i obroży/szelek - żeby psie emocje nie rozniosły ich na strzępy. Być może będzie okazja do pobiegania luzem, ale generalnie prosimy o zadbanie o bezpieczeństwo psów, spacerowiczów i osób postronnych - zalecamy prowadzenie naszych podopiecznych na smyczy.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Dowiesz się dlaczego 1 lutego to Światowy Dzień Charta, dlaczego charty w Polsce i na świecie mają podły los i jak możemy próbować ten podły los odmienić. Pomóż nam wręczać napotkanym spacerowiczom ulotki o życiu chartów, może ktoś spoza naszego środowiska zechce się dzięki temu do nas włączyć.

Gdzie i kiedy?
Zapraszamy w niedzielę 21 maja o 11:00 przy molo w Brzeźnie.

Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze dla

Fundacji Wzajemnie Pomocni do wirtualnej skarbonki - ZRZUTKA

.

Niech drobna wpłata będzie symbolicznym biletem wstępu - w zamian chętnie obdarujemy Was pamiątkową naklejką i zaprosimy do losowania upominków ufundowanych przez naszych sponsorów.

A jeśli chcecie, możecie zamówić na stronie zrzutki wspaniałe prezenty w podzięce za hojne wpłaty - UWAGA, jeśli chcecie zamówić koszulkę i odebrać ją w trakcie Chartoterapii, macie czas na zamówienie tylko do 3 maja.

Dlaczego chcemy wspierać akurat tę fundację?
Ponieważ Fundacja Wzajemnie Pomocni przyjmuje pod opiekę psy, koty, zwierzęta gospodarskie i zwierzęta dzikie, które potrzebują pomocy. Szczególną opiekę znajdują tam również opiekę charty: schronisko prowadzą siostry Izabela i Małgorzata Szmurło, doświadczone weterynarki, hodowczynie chartów polskich, znawczynie specyfiki charcich ras.

Chcemy zebrać pieniądze na leczenie i utrzymanie chartów oraz innych psów i zwierząt, które trafiają pod opiekę Fundacji Wzajemnie Pomocni. Jesteśmy przekonani, że mają tam świetne warunki, aby dochodzić do zdrowia, odzyskiwać wiarę w siebie i zaufanie do ludzi. Fundacja ma również ogromne doświadczenie w prowadzeniu adopcji psów. Nasza inicjatywa ma na celu finansowe wsparcie działań statutowych Fundacji.

Jak długo i co się wydarzy?
Spacer potrwa pewnie około dwie godziny - zachęcamy, żeby zostać z nami do końca! Uczestników spaceru obdarujemy upominkami w podziękowaniu za wpłaty na zrzutkę
Wkrótce więcej szczegółów w sekcji Dyskusja. Już teraz zapraszamy Was tam - wrzucajcie posty ze zdjęciami swoich piesełów, z którymi chcecie pojawić się na Wiosennym Dniu Charta

Partnerem Chartoterapii jest Fundacja CEMEX Budujemy Przyszłość, która wspiera nas w organizacji wydarzenia.

Przeczytaj także

Opinie (2) 2 zablokowane

 • Nigdy w życiu nie chciał bym mieć charta. Na moim osiedlu jest kilka par chartów.

  Takich troche mniejszych,chyba angielskich. Brzydkie to z tymi chudymi,długimi pyskami. Same tez wyglądaja nie najpiekniej. A glupie-agresywne to innych psow. Zresztą kiedys zrobiono ranking inteligencji psów. Pierwsze miejsce zajął owczarek niemiecki,drugie owczarek szkocki coli ,trzecie-pudel. Charty z chartem afgańskim na czele okazały sie najgłupsze.

  • 0 8

 • Wyścigi w d**ilizmie trwają!

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (47 postów)

Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne i słodkie. Szkoda jest mi je oddać. Już się przyzwyczaiłam i zostaną prawdopodobnie u nas. Chciałabym je podkarmić. dlatego też szukam karmy. gdzie znajdę jakaś tańsza, ale w miarę dobrą, na co mam zwracać uwagę? Maluchy mogą pic zwykłe mleko?

(1 tydzień temu)

Ja zwykle kupuję karmę sucha dla kota Josera Nature Cat 10kg starcza na jakiś czas i jest bardzo dobra. Ponadto mój kot ją je, a nie wszystkie mu pasują.