Zwierzaki

stat

Charytatywny mecz piłkarski Komicy vs. Raperzy

data:
9 września 2018 (niedziela)
godzina:
14:30 - 16:30
miejsce:

Narodowy Stadion Rugby  mapa

adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 10 (obok Hali Sportowo - Widowiskowej)
bilety:
30 zł - szczegóły w opisie

9 września o godzinie 14:30 na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbędzie się wielki charytatywny "Mecz o Psią Krew" w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy a cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na cele charytatywne. Jakie?Fundacja Psia Krew prowadzona przez Adam Van Bendlera a zakupi, budy, koce, karmę oraz inne rzeczy niezbędne do przetrwania zimy w najbardziej potrzebujących schroniskach dla bezdomnych zwierząt w Polsce. Wyjściowo ma być ich 5 ale liczymy, że uda się pomóc większej liczbie placówek. Wszystko w rękach widzów na trybunach. Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie, aby zobaczyć jak wasi ulubieni raperzy i komicy grają lub przewracają się o własne nogi w tym emocjonującym pojedynku!

W drużynie komików zagrają:
Abelard Giza, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Karol Modzelewski Rafał Banaś, Adam Van Bendler, Michał Leja, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Tomasz Boras Borkowski, Rafał Sumowski, Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Michał Kutek, Filip Puzyr, Szymon Szyms Kabaciński i inni.

Po stronie raperów wystąpią:
Dwa Sławy, Eldo, Białas, Solar, LANEK, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Tau, Gedziula, Odme, Sarius, Te-Tris, Emes Milligan, DJ SHOODEE, Basti, Letni, Chamski Podryw - oficjalny profil, Yurkosky, Kuba Stemplowski, SelektaStudio i inni.

Ile padnie bramek? Który z zawodników okaże się MVP meczu? Czy dojdzie do rzutów karnych? Tego dowiemy się tylko przybywając na stadion!

Patronami medialnymi są: Radio ESKA, Trojmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski

Głównym sponsorem meczu jest firma ZOO Karina - markety zoologiczne - największa sieć marketów zoologicznych w Północnej Polsce.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (58 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Wera (3 dni temu)

Re: Pseudohodowla

Słyszałam wiele niedobrego o tej "hodowli" dziwi mnie to, że jeszcze funkcjonuje. Ja przestrzegam przed pseudohodowlą z okolic Żukowa(Wyczechowo). Zgłoszona została do Tozu, jednak nadal widzę ogłoszenia na OLX (Żukowo, yorki, maltańczyki, shih tzu).

więcej tematów »