• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie

Już 08.10.2023 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dnia Otwartego do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie. Będziemy Państwa oczekiwać w godzinach 11-15.

Jak zwykle czekać będzie wiele atrakcji i nowości, jak np. WYPRZEDARZ GARAŻOWA po 5 -10-15 zł - czyli OKAZJE!

Będą też koszulki zaprojektowane przez naszych wolontariuszy oraz kubki z podobiznami naszych podopiecznych i wiele innych atrakcji.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnej już loterii, a wolontariusze będą oczekiwać w gotowości aby zaprezentować naszych podopiecznych i o nich opowiedzieć.

Mamy też cichą nadzieję, że komuś drgnie serce na widok, któregoś z naszych podopiecznych i znajdzie swojego przyszłego czworonożnego pupila. W trakcie spotkania będzie można uzyskać więcej informacji na temat procedury adopcyjnej.

Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

Przeczytaj także

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (44 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

penke (1 tydzień temu)

Właśnie testujemy dolinę Noteci - karmę suszoną z serii premium. Tez mam mniejszego pieska, wiec świetnie sprawdza się wersja junior. Jest właśnie smak krolika i jagnięciny. Karma ta nie zawiera zbóż ani strączków, dzięki czemu nie występują alergie, czy gazy. Jest świetnie zbilansowana. Skład jest bardzo prostu - większość stanowi mięso i podroby. Do chwili obecnej widzę same zalety tej karmy i z czystym sumieniem mogę ją polecić
Do zakupu polecam ten sklep:
https://www.czterylapki.pl/dla-psa/karma
Mają tam spory wybór dobrej jakościowo karmy :)

Najczęściej czytane