stat
Impreza już się odbyła

Dzień pieseczków

  • wtorek, 16 października,
    godz. 12:00, - 20:00
  • Faloviec
    Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2 (Przymorze)  mapa
  • wstęp wolny

Tak jak zapowiadaliśmy, robimy dzień piesków w Avocado! Wy wpadacie ze swoimi psiakami, obojętnie czy mieści się w kieszeni czy jest trzy razy większy od Ciebie. My je głaszczemy i rozczulamy się, że zobaczymy ich tyle jednego dnia, dajemy 10 procent zniżki na wszystko dla wszystkich opiekunów, a dodatkowo będziecie mogli zamówić danie przygotowane specjalnie dla Waszych czworonogów.

Międzynarodowy Dzień Migranta

gru 18

wtorek, godz. 16:00 - 19:00

Wstęp wolny

Sylwester

gru 31

poniedziałek, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 120-250 zł


Zdajemy sobie sprawę, że może być lekki chaos przy większej ilości psiaków, ale i tak wydaję się nam, że może być fajnie.

Zapraszamy wszystkich właścicieli i miłośników pieseczków!

Do zobaczenia!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (12 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

Agusia (1 dzień temu)

Nasze psy jedzą w tej chwili Purizon (sucha) kaczka z jabłkiem :) Dosmaczana łyżeczką mokrej karmy Lukullus. Wcześniej z suchych - Simpsons, Markus-Mühle, Lukullus, Brit Care.

więcej tematów »