• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Egzotyczne pająki i skorpiony

CH Osowa proponuje wyjątkową atrakcję wszystkim, którzy spędzają ferie w mieście. Już 14 stycznia zostanie otwarta tu egzotyczna wystawa żywych pająków i skorpionów. Przez dwa tygodnie można będzie podziwiać okazy niesamowitych stworzeń z najróżniejszych zakątków świata, m.in. słynną czarną wdowę, ptasznika goliata, czy zmieniające kolor skorpiony. Prawdziwą gratką dla odważnych będzie możliwość potrzymania łagodnego pająka na dłoni. Ponadto galeria przygotowała specjalną akcję, w ramach której rozda klientom bilety na wystawę w prezencie.

Dla wszystkich, którzy szukają pomysłów na wartościowe spędzenie czasu podczas ferii, CH Osowa szykuje coś specjalnego. Już 14 stycznia można będzie tu zajrzeć do świata niesamowitych egzotycznych organizmów, znanych do tej pory z programów przyrodniczych, książek czy opowieści. A to za sprawą egzotycznej wystawy żywych pająków i skorpionów.


Na wystawie można będzie zobaczyć z bliska 35 niezwykle rzadkich i fascynujących gatunków pochodzących ze wszystkich zamieszkałych kontynentów: pająki, skorpiony i inne bezkręgowce. Są wśród nich: czarna wdowa, uważana za jednego z najbardziej jadowitych pająków, ptasznik goliat, największy pająk na ziemi czy skorpiony o niesamowitych właściwościach, jak np. zmienianie koloru w świetle UV.

Doświadczeni opiekunowie będą dzielić się swoją wiedzą na temat tych egzotycznych stworzeń i zdradzą odwiedzającym różne ciekawostki przyrodnicze. Prawdziwą gratką dla najbardziej odważnych będzie jedyna w swoim rodzaju możliwość potrzymania łagodnego pająka na własnej dłoni i uwiecznienia tego na zdjęciu. Atrakcję pozowania z pająkiem odbędzie się o każdej pełnej godzinie, pod okiem przewodnika.

W dniu rozpoczęcia wystawy CH Osowa przygotowała dla swoich klientów specjalną akcję. Robiąc zakupy za minimum 150 zł i zgłaszając się na stoisko promocyjne, można będzie otrzymać bilety na wystawę w prezencie. Akcja odbędzie się 14 stycznia w godzinach 11.00-18.00. Liczba prezentów jest ograniczona. Dodatkową okazją do zdobycia wejściówek będzie również konkurs na fanpage galerii na Facebooku.

W samym środku zimy zapraszamy wszystkich do egzotycznego świata. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaproponować mieszkańcom Trójmiasta taką niesamowitą atrakcję. Wystawa będzie z pewnością nie tylko wartościową lekcją przyrody dla uczniów szkół, ale niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich, bez względu na wiek. Zapraszamy na nią również całe rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane - mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wszystkie okazy umieszczone będą w bezpiecznych, zamkniętych terrariach, w warunkach odzwierciedlających naturalne. Szklane ściany gwarantują odwiedzającym bezpieczne oglądanie, pozwalają także bez ograniczeń na filmowanie i fotografowanie egzotycznych zwierząt.

Wystawa potrwa do 29 stycznia. Można ją odwiedzać codziennie, z wyjątkiem niedziel niehandlowych, w godz. 10.00-20.00.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  29 zł
 • Bilet ulgowy
  24 zł
Bilety dostępne są w kasie wystawy lub na stronie: www.wystawapajakow.pl/gdansk

Opinie

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Dobry behawiorysta - Trójmiasto (10 postów)

Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska po przejściach. Poproszę o namiary i opinie

A. (3 tygodnie temu)

Zauważę jednak, że nie każdy kto nazywa się behawiorystą ma do tego kwalifikacje. Warto sprawdzić, czy taka osoba ukończyła odpowiedni kurs i ma wiedzę oraz uprawnienia. Moja siostra żeby podjąć pracę musiała ukończyć kurs na behawiorystę w Centrum Doskonalenia Zawodowego i to jej dało solidne podstawy do pracy.

więcej tematów »

Najczęściej czytane