• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Food trucki kochają zwierzaki

Wydarzenie w ramach

Już 1 i 2 kwietnia podczas Wielkiej Szamy w Gdańsku będzie okazja wesprzeć Gdańską Fundację Koty spod Bloku! Ich głównym celem jest ograniczanie i zapobieganie bezdomności, poprzez akcje kastracji kotów wolnobytujących.

Relacja z imprezy

Godziny otwarcia:
sob. 12:00 - 21:00
ndz. 12:00 - 20:00

Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mieli możliwość wsparcia fundacji poprzez zakup akcesoriów dla zwierząt! Fundacja pomaga głównie kotom chorym, rannym, zaniedbanym i porzuconym.

Ich cała działalność opiera się na datkach i pomocy od ludzi o dobrych sercach, którzy są czuli na krzywdę zwierząt. Prowadzą także bazarek, z którego pozyskują środki na leczenie i utrzymanie swoich podopiecznych, których w tej chwili mają około 180 - https://www.facebook.com/groups/ksbbazarek

Opinie

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

cmentarz dla zwierząt w gdansku? (18 postów)

hej, slyszalam cos o cmentarzu dla zwierzat przy ul. przyrodnikow, jednak w internecie nie ma o tym wzmianek, tylko ze takie cos ma powstac, sa to artykuly sprzed 3 lat....wiecie cos czy to istnieje? jakis numer tel, dokładniejszy adres?

Maciej (1 tydzień temu)

Z doświadczenia wiem, że jak pies zdechnie to pojawia się problem co z nim zrobić. W takich chwilach pomocna jest firma Pamiętaj o mnie, która wykonuje pochówki zwierzaków domowych. Jeśli spotka was taka sytuacja, to polecam ich usługi, są bardzo profesjonalni.

więcej tematów »

Najczęściej czytane