stat
Impreza już się odbyła

Kawa Dla Zwierzaka - Trójmiasto

Co roku jest jeden taki dzień, który jedni wielbią, a drudzy mają na niego alergię. Tak to Walentynki. My w tym roku postanowiliśmy rozwiązać odwieczną batalię zwolenników i przeciwników... kawą!

W weekend walentynkowy tj. 14-16 lutego zapraszamy na pierwszą trójmiejską edycję Kup kawę dla zwierzaka. Połączmy się wszyscy w miłości do zwierząt. ️

W akcji biorą udział tylko wybrane lokale, których właściciele o wielkich sercach przekazują w tych dniach część dochodu na wsparcie działań na rzecz zwierząt, prowadzonych przez Otwarte Klatki. Według Animal Charity Evaluators 1 zł pomaga ocalić 14 zwierząt hodowlanych. Pomóżcie nam uratować ich jak najwięcej!


Lokale, które zgodziły się zorganizować z nami wydarzenie:

Retro
Matko i Córko
Fukafe vegan pastry and coffee shop
Morze Kawy
Składak
Kafëbë
Kotka Cafe - Kocia Kawiarnia w Gdańsku
Kurhaus
Kawana Palarnia Kawy
Avocado vegan bistro
Avocado SPOT
ŁĄKA BAR
TŁOK Kawiarnia
Kofeina Gdynia Coffee House
Zielony Rower
Szmaragdowa Café
Kate - Coffee&Cake
Black and White Coffee
On/Off
Uboga Krewna
Kawiarnia Filmowa "W Starym Kadrze"
Leń

Śledźcie wydarzenie, zapraszajcie znajomych i kupujcie kawę dla zwierzaków w ten wyjątkowy weekend przepełniony miłością.

WYDARZENIE NIE PROMUJE NADUŻYWANIA KOFEINY.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (324 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

(3 tygodnie temu)

Tak Izabela Urbańska.Ja 6 lat temu kupiłam maltańczyka.Wlasnie dziś dowiedziałam się o tej akcji.No masakra.Ukarac tych bandytów. Biedne psiaki.

więcej tematów »