• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Latające Psy 2023

Latające Psy zapraszają w weekend - 5 /6 sierpnia - do magicznego Parku Kolibki w Gdyni, by cieszyć się popisami uzdolnionych czworonogów występujących w konkursach Dogfrisbee. Spodziewamy się silnej stawki psich sportowców z całej Polski oraz niesamowitego widowiska. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Latające Psy to seria zawodów dla miłośników Dogfrisbee, rozgrywana nieprzerwanie od roku 2006.

Sportowych emocji dostarczą nam konkurencje, w których pary człowiek-pies zaprezentują wielość i wszechstronność swoich talentów:
Freestyle - pokazy Dogfrisbee w stylu wolnym z podkładem muzycznym. Jedna runda (techniczna) w sobotę, druga (pokazowa) w niedzielę. Pięknie wykonany występ freestyle'owy budzi emocje, podziw i składa dłonie do braw.
ThrowNGo - aportowanie przez psa frisbee rzuconego do odpowiednich stref punktowych. Dalsze i środkowe strefy są punktowane wyżej, a najbardziej emocjonująca jest końcówka, podczas której, dobrze ją planując, można zyskać sporo punktów.
Frizgility - konkurencja mieszana frisbee i agility. Niesamowicie widowiskowa gra podczas której pies i zawodnik wielokrotnie przełączają się z trybu agility na frisbee i odwrotnie. Emocje gwarantowane do samego końca każdej z rund.
Time Warp - celem konkurencji jest zgromadzenie jak największej liczby punktów poprzez jak najszybsze skompletowanie trzech chwytów w wyznaczonych strefach. Czwarty rzut do tzw. Sweet Spot'u wykonany w przydzielonym czasie daje szansę walki o najwyższe miejsca.Każda z konkurencji jest rozgrywana na dwóch poziomach. Poziom 2 wymaga większych umiejętności.
Nowością będzie konkurencja Boom!, jesteśmy ciekawi czy spodoba się naszym psim sportowcom i kibicom https://updogchallenge.com/boom/

Sponsorem zawodów jest Dogfrisbee.pl
Sponsorem nagród są Chude Lata
Na terenie zawodów będzie działał sklep dogfrisbee.pl oraz Chude Lata (10.00 - 18.00).

PLAN CZASOWY zostanie podany we wtorek 1 sierpnia
Regulamin konkurencji dogfrisbee: UpDog Challenge https://updogchallenge.com/
Strona www: https://www.latajacepsy.org/sopot
Wyniki online: niebawem
Zapisy internetowe do 30 lipca 2023

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Weterynarz na Chełmie (36 postów)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.

PioS (5 dni temu)

W 100% się zgadzam. Dr Ulewicz i pani Asia to wspaniali lekarze. Odpowiednie podejście do zwierząt i empatia!

Najczęściej czytane