Zwierzaki

stat

Malutka Bajka. Czy będzie szczęśliwe zakończenie?

Dola, zwana Bajeczką, to malutka, spokojna i zrównoważona suczka. Szuka spokojnego domu na jesień życia. Będzie idealną towarzyszką osoby starszej.
Dola, zwana Bajeczką, to malutka, spokojna i zrównoważona suczka. Szuka spokojnego domu na jesień życia. Będzie idealną towarzyszką osoby starszej. fot. fotozwierzeta.pl

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o zatrzęsieniu kocich maluchów w schroniskach, dziś historia Doli vel Bajki, która po chorobie opiekunki ponownie trafiła do schroniska.- Historia Bajki jest taka, jakich wiele. Sunia do OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo trafiła po raz drugi. Pierwszy raz w 2008 roku. Została adoptowana i przez wiele lat cieszyła się spokojnym, kochającym domem. Niestety, jej opiekunka zachorowała i tak psinka trafiła do nas po raz drugi - relacjonuje pracownik schroniska.
Aktualnie Dola, zwana Bajeczką, ma około 13 lat, ale zupełnie nie zachowuje się na swoje lata. To bardzo energiczna i wesoła sunia, której do pełni szczęścia potrzeba kochającego domu na jesień życia. Bajka akceptuje obecność innych czworonogów, nieznany jest jej stosunek do kotów.

Dola, zwana Bajeczką, to malutka, spokojna i zrównoważona suczka. Szuka spokojnego domu na jesień życia. Będzie idealną towarzyszką osoby starszej.
Dola, zwana Bajeczką, to malutka, spokojna i zrównoważona suczka. Szuka spokojnego domu na jesień życia. Będzie idealną towarzyszką osoby starszej. fot. fotozwierzeta.pl

- Spokojna, zrównoważona, malutka Bajeczka czeka na swój wielki dzień. Czy los się do niej uśmiechnie? Czy zdąży do domu? - zastanawia się wolontariusz schroniska. - Fakt, sunia nie jest już najmłodsza, ale przecież serce, które kocha, nie zestarzeje się nigdy. Przyjdź i pokochaj Bajkę na jesień życia! Pokochaj ją tak, jak ona kocha ludzi. Nie pozwól dłużej czekać na miłość, której tak bardzo potrzebuje, to bardzo delikatna i skromna psinka. Szukamy dla naszej seniorki spokojnego domu, w którym będzie szczęśliwa do końca swoich dni.
Bajka jest zaszczepiona na choroby wirusowe, wściekliznę, odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. Będzie idealnym psiakiem dla osoby starszej. Jest spokojna, zrównoważona, nie wymaga długich spacerów.

Osoby zainteresowane adopcją Bajeczki proszone są o kontakt ze Schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem mailowym schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie (28) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Ginące koty (27 postów)

Mieszkam na Niedźwiedniku.W październiku zginęła mi kotka. W zeszły piątek kot. Oba wyszły wieczorem. W jednym ze sklepów dowiedziałam się, że w ostatnim czasie nie tylko moje koty zginęły . Zauważyłam też, że znacznie spadła liczba tych wolnożyjących. Sprawa dotyczy Niedźwiednika, ale trafiłam na ten wątek: Nie wiem, czy te dwie sprawy mają coś wspólnego. Być może. Bardzo proszę wszystkich mających jakiekolwiek informacje na ten temat o kontakt. Również tych szukających. To na pewno nie jest przypadek. 798405915

B. (2 dni temu)

Bzdura , od wielu lat piaskownice są ogrodzone, a zresztą my się bawiliśmy w takich piaskownicach i co ? Zdrowi jesteśmy, B., l.54

więcej tematów »