• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Murzyn: po śmierci opiekuna jest sam w schronisku

Murzyn to bardzo przyjazny, kontaktowy 7-letni psiak, pełen energii i zainteresowania tego, co dookoła. Nie pozwólmy, żeby po śmierci właściciela spędził resztę życia w schronisku.
Murzyn to bardzo przyjazny, kontaktowy 7-letni psiak, pełen energii i zainteresowania tego, co dookoła. Nie pozwólmy, żeby po śmierci właściciela spędził resztę życia w schronisku. mat. schronisko Dąbrówka

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o Robusiu, dziś szukamy domu dla radosnego, spragnionego człowieka czarnego psa - Murzyna.Murzyn trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Dąbrówka po śmierci swojego właściciela.

- Jest bardzo kontaktowym, przyjacielskim psiakiem. Coraz smutniejszy, bo kolejny raz do domku pojechał kumpel z boksu a nie on. Mimo to Murzyn nie traci nadziei, wierzy że ktoś kiedyś po niego przyjedzie i doświadczy, jaki z niego fajny chłopak - mówi wolontariuszka schroniska.
Murzyn to bardzo przyjazny, kontaktowy 7-letni psiak, pełen energii i zainteresowania tego, co dookoła.

- Wystarczy z daleka pokazać się Murzynowi, a on już podbiega do wyjścia, byle szybko, byle na spacer, byle tylko wyjść z boksu. Wtedy cieszy się całym sobą chłonąc otoczenie, uwielbia długie spacery, cieszy go wszystko. Wracając udaje, że nie widzi wejścia do schroniska, chce iść znowu na spacer. Do powrotu do kojca trzeba go trochę ponamawiać, czasem kończy się na wniesieniu psiaka do boksu. Czy mu się dziwię? Wcale. Kto lubi wracać do boksu, do świata z za krat i bez gwarancji na dom?

Murzyn jest zakochany w człowieku, lubi słuchać jak się do niego mówi, jak się go głaszcze, lubi bliskość człowieka. To taki psie dziecko, te jego piękne oczy i merdający ogon... Może ten jego cudny wzrok kogoś zahipnotyzuje na tyle, że tym razem to właśnie Murzyna weźmie do domku.

- Murzynku nie trać nadziei. My cały czas ją mamy, wierzymy, że gdzieś jest twój dom, tylko ty jeszcze o nim nie wiesz. Życzymy ci, abyś dowiedział się o nim jak najszybciej i doświadczył ciepłego kącika i czułej dłoni - mówi wolontariuszka do Murzyna, drapiąc go za uchem.
Może to właśnie ty wypatrujesz takiego psa? Nie czekaj. Przyjedź proszę do Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Sprawdź, jaki z Murzyna radosny i spragniony człowieka psiak. On nie potrzebuje wiele - mały kącik do spania, pełną miskę i opiekuna do głaskania, do miłości i spacerów.


Osoby zainteresowane adopcją Murzyna prosimy o telefon do biura adopcyjnego schroniska - 607 540 557.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (47)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Tydzień Praw Zwierząt
maj 16-22
g. 16:00
Gdańsk
CSIO5* Sopot Horse Show
zawody / wyścigi
cze 9-12
czwartek - niedziela, g. 10:00
Sopot, Hipodrom Sopot
Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu
zawody / wyścigi
cze 16-19
czwartek - niedziela, g. 08:00 - 16:00
Sopot, Hipodrom Sopot
Wstęp wolny
Puchar Bursztynowego Psa 2022
zawody / wyścigi
cze 18-19
sobota - niedziela, g. 09:00
Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
Wstęp wolny