• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nabór na wolontariuszy w schronisku dla zwierząt. Także dla alergików

Joanna Karjalainen
9 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (67)
Jesienny nabór na wolontariuszy Sopotkowa trwa do 16 listopada. Jesienny nabór na wolontariuszy Sopotkowa trwa do 16 listopada.

Do środy, 16 listopada, trwa nabór na wolontariuszy w schronisku dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo. Wybrane osoby pełnoletnie, które wypełnią ankietę, zostaną zaproszone do placówki na szkolenie. Nabór przeznaczony jest także dla osób, które nie mogą pracować bezpośrednio przy zwierzętach, np. z powodu alergii.Czy brałe(a)ś kiedykolwiek udział w wolontariacie?

Nabór skierowany jest głównie do osób, które mogą regularnie, najlepiej kilka razy w tygodniu, wyprowadzać psy na spacer, odwiedzać koty, socjalizować zwierzaki poprzez zabawę i nie tylko.

Poszukiwani są jednak nie tylko wolontariusze do bezpośredniej pracy przy zwierzętach. Schronisko szuka także chętnych do brania aktywnego udziału w wydarzeniach organizowanych przez placówkę. Mowa m.in. o bazarkach charytatywnych, zbiórkach publicznych i tworzeniu gadżetów.

- Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, potrafisz dogadać się ze zwierzętami, chcesz wziąć udział w wydarzeniach promujących działalność na rzecz bezdomnych zwierząt, zostań wolontariuszem Sopotkowa! - zachęcają pracownicy schroniska w Sopocie.
Pierwszym etapem naboru jest wypełnienie ankiety przygotowanej przez schronisko.

Nabór na wolontariuszy trwa do 16 listopada. Nabór na wolontariuszy trwa do 16 listopada.

Jak wygląda wolontariat w schronisku?Szczegółowe informacje na temat zakresu i warunków pracy wolontariackiej w schronisku opisane są na stronie Sopotkowa. Tam można także zapoznać się z regulaminem wolontariatu.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (67)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świąteczny Dzień Otwarty w Sopotkowie

dni otwarte

Halowe zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży ZO DiM

zawody / wyścigi

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

pokaz, zawody / wyścigi

Eukanuba Puppy Show Gdynia '24

pokaz, zawody / wyścigi

Najczęściej czytane