stat
Impreza już się odbyła

Paka dla zwierzaka - finał akcji

  • niedziela, 5 maja
  • Luzino, OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa Dąbrówka Młyn 30
  • wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich serdecznie na Wielki Finał Akcji Paka dla Zwierzaka 5 maja 2019 roku do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa.

Paka dla zwierzaka to akcja charytatywna polegająca na licytacjach odbywających się za pomocą Facebooka. Pomorscy przedsiębiorcy oferują vouchery, bony czy fanty do swoich restauracji, spa czy centrum rozrywki. Wszystko to można licytować na stronie Paka dla zwierzaka (www.facebook.com/licytacjadabrowka). Zasady są proste: wygrywa zawsze najwyższa kwota.

Cała akcja łączy przysłowiowe "przyjemne z pożytecznym", gdyż 100% zebranych funduszy ze wszystkich licytacji zostanie przekazanych na potrzeby bezdomnych zwierząt ze schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce k/ Wejherowa. A to wszystko dzięki naszym darczyńcom oraz licytującym.

Licytację kończą się 5 maja o 8:30. Tego dnia jest również finał akcji Paka dla zwierzaka, ostatnie licytacje niespodzianki oraz odbiór voucherów. Wraz ze schroniskiem zaplanowaliśmy tego dnia szereg atrakcji dla wszystkich, którzy tego dnia postanowią przyjechać do Dąbrówki.

Rozliczenie wygranych licytacji odbędzie się również 5 maja w schronisku, a Ci którzy nie będą mogli być osobiście mogą wpłacić pieniądze za wygrane licytacje za pomocą strony zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/r9u9mg)

Organizatorzy: Wolontariusze ze schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (78 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Ja (1 tydzień temu)

Witam czytam nie sowierzam i plakac mi sie chce kupilam nie dawno buldozke i teraz mam stresa czy wszuatko bedzie z nia ok.nie zalezy mi na niebieskiej krwi czy wystawach to jest nasz kochany psiak czlonek rodziny przyjaciel dzieci ma byc zdrowy jak u Pana z pieskiem

więcej tematów »