stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pies Trojański - charytatywna aukcja sztuki na rzecz OTOZ Animals

Aukcja charytatywna "Pies Trojański" na rzecz OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni to inicjatywa studentów, koła naukowego SPAW, wydziału rzeźby i intermediów w Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku. Koło naukowe prowadzone jest przez prof. Małgorzatę Krecką Rozen-Kranz - wykładowczynię na Wydziale Rzeźby i Intermediów.

1 - 7 sierpnia 2021, godz. 17:00

Wstęp wolny
sie 7

sobota, godz. 19:30

Aleje Jerozolimskie,
Wstęp wolny
Całość pieniędzy ze zlicytowanych prac zostanie przekazana na potrzeby schroniska dla zwierząt (OTOZ animals) "Ciapkowo " w Gdyni.

Prace studentów, które będą wystawione na aukcji, to multiplikowane formy zwierząt oraz rysunki. Prezentowane formy, to nie rzeźby realistyczne jeden do jeden, a interpretacje i wariacje w odpowiedzi na hasło "zwierzę".

Aukcja jest drugą tego typu inicjatywą koła naukowego. W zeszłym roku udało się zebrać ponad trzy tysiące złotych dla zwierzaków.
Dzień przed aukcją, podczas Nocy Muzeów, odbędzie się przeprowadzenie dużej rzeźby psa przez miasto do Parku Oliwskiego, w celu promocji wydarzenia.

Schronisko w czasie licytacji będzie też prowadziło zbiórkę jedzenia i koców dla zwierząt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ze swoimi psami!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Kupie yorka lub maltanczyka (10 postów)

Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl

(18 godzin temu)

O psy z dłuższym włosem i sierścią warto dbać korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie Groomerskim. Dzięki temu wasz pupil będzie piękniej się prezentował i czuł się bardziej komfortowo dzięki prawidłowo wypielęgnowanej sierści bez kołtunów. Od siebie polecam salon https://studio4dogs.pl/

więcej tematów »