stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pies Trojański - charytatywna aukcja sztuki na rzecz OTOZ Animals

Aukcja charytatywna "Pies Trojański" na rzecz OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni to inicjatywa studentów, koła naukowego SPAW, wydziału rzeźby i intermediów w Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku. Koło naukowe prowadzone jest przez prof. Małgorzatę Krecką Rozen-Kranz - wykładowczynię na Wydziale Rzeźby i Intermediów.

Całość pieniędzy ze zlicytowanych prac zostanie przekazana na potrzeby schroniska dla zwierząt (OTOZ animals) "Ciapkowo " w Gdyni.

Prace studentów, które będą wystawione na aukcji, to multiplikowane formy zwierząt oraz rysunki. Prezentowane formy, to nie rzeźby realistyczne jeden do jeden, a interpretacje i wariacje w odpowiedzi na hasło "zwierzę".

Aukcja jest drugą tego typu inicjatywą koła naukowego. W zeszłym roku udało się zebrać ponad trzy tysiące złotych dla zwierzaków.
Dzień przed aukcją, podczas Nocy Muzeów, odbędzie się przeprowadzenie dużej rzeźby psa przez miasto do Parku Oliwskiego, w celu promocji wydarzenia.

Schronisko w czasie licytacji będzie też prowadziło zbiórkę jedzenia i koców dla zwierząt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ze swoimi psami!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (78 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Ja (1 tydzień temu)

Witam czytam nie sowierzam i plakac mi sie chce kupilam nie dawno buldozke i teraz mam stresa czy wszuatko bedzie z nia ok.nie zalezy mi na niebieskiej krwi czy wystawach to jest nasz kochany psiak czlonek rodziny przyjaciel dzieci ma byc zdrowy jak u Pana z pieskiem

więcej tematów »