stat
Impreza już się odbyła

Sowia Noc na Cisowej

Jesteście ciekawi jakie sowy można spotkać w cisowskim lesie? Co sprawia, że sowy latają praktycznie bezszelestnie? Dlaczego jedni uważają je za symbol mądrości, a inni za zwiastun śmierci? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w piątek 15 marca o godz. 17:30 w Gdynia Przystań Chylońska 237!

Zapraszamy na prelekcję ornitologa o sekretach sów i wspólne wyjście do lasu (zaraz po prelekcji) w poszukiwaniu tych ptaków. Będziemy nasłuchiwać i obserwować!

Właśnie zaczyna się okres lęgowy sów - czas w którym zewsząd słychać pohukiwania. To najlepszy moment na obserwowanie tych tajemniczych stworów.

Mamy nadzieję, że będziemy mieć szczęście i na swojej trasie usłyszymy (a może i zobaczymy!) puszczyka lub uszatkę.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych - jest odpowiednie też dla dzieci, ale zapraszamy je z opiekunami.

Oto lista rzeczy, które warto zabrać ze sobą w piątek:
- latarka
- odpowiednie ubranie i obuwie
- lornetka (jeśli ją macie)
- coś ciepłego do picia

Informacja o biletach

Na wydarzenie obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona.
Wystarczy napisać do nas maila: chylonska237@lis.gdynia.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi? (6 postów)

Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie jest dobry sklep z dużym działem akwarystyki i ze sprzedawcami, którzy mają wiedzę, a jednocześnie ceny są przystępne? Najchętniej stacjonarny z Trójmiasta.

(2 tygodnie temu)

Cześć znam sklep zoologiczny ale niestety z Kościerzyny. Stacjonarny sklep jest super, z miłą obsługą i z bogatym asortymentem karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Niestety to Ci pewnie nie pomoże ale z tego co wiem to mają również sklep internetowy gigakarma.pl. Nie kupowałem jeszcze ale słyszałem, że również profesjonalny jak stacjonarny.

więcej tematów »