stat

Spacer przyrodniczy - Nastaw uszy na sowy

W piątkowy wieczór (11.10.19) o 19:00 spotykamy się przed wejściem do Urzędu Miasta w Sopocie. Ubierzcie się terenowo, weźcie latarki, ciepłą herbatkę w kubek i notes. Idziemy do parku i lasu nasłuchiwać puszczyków. Zapraszamy dorosłych, rodziny z dziećmi (od 8 roku życia). Sopocianie ten wyjątkowy wieczór jest właśnie dla Was.

Opowiemy Ci, jak tropić sowy, nie zapominając o etyce obserwatora. Zdradzimy jak pracuje Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja, a przede wszystkim, co i jak Ty możesz zrobić, znajdując poszkodowane zwierzęta. BHP postępowania z dzikusami to ważna sprawa, też dla Ciebie. Dowiesz się, jak postępować z podlotami sów i innych ptaków. Słyszałeś kiedyś puszczyka, wiesz jak rozpoznać je po głosie? Wiesz, jakich sowich głosów nasłuchiwać wczesną wiosną? I czym zajmuje się Stowarzyszenie Ochrony Sów.

Zjada Cię ciekawość, co jeszcze zorganizujemy w Sopocie? Zapisz się i przyjdź. A może wesprzesz też datkiem na gryzonia na śniadanie dla pacjentów Ostoi?

Warsztaty poprowadzi Ewelina Kurach. Daj się zarazić pasją do sów! Czekamy na Ciebie!

Edukujemy w ramach projektu "W trosce o dzikość - pomagaj z głową! dofinansowanego przez Gminę Miasto Sopot.

Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja" w partnerstwie z Stowarzyszenie Ochrony Sów Owl Conservation Association

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Warsztat bezpłatny dla 15-20 os. grupy. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
Kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Podaj liczbę osób, nr tel. i czekaj na potwierdzenie zgłoszenia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Weterynarz na Chełmie (35 postów)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.

Seba (3 tygodnie temu)

Re: Weterynarz na Chełmie

Ona chyba tak każdemu mówi że jest rozpuszczony też u niej byłem z moim buldogiem francuskim i też tak powiedziała. Niemiła niesympatyczna i ma wiedzę tylko podstawową

więcej tematów »