• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Vintage Psy i Koty - Adoptuj i Ty!

To już kolejny raz, kiedy w imieniu naszych najbardziej VINTAGE Podopiecznych zapraszamy Was na piknik w Schronisku!

Dlaczego VINTAGE? Bo starość taka właśnie bywa. Z klasą. Elegancka. Szlachetna. Jasne jest to chyba dla każdego, kto kiedykolwiek żył pod jednym dachem z psim lub kocim seniorem.

I choć wiemy, dobrze wiemy!, że nie jest to jedyne oblicze starości, to chyba każde z nas z dumą choć raz spojrzało na swojego domowego VINTAGE zwierzaka bo ciągle jest, bo ciągle chce towarzyszyć, bo ciągle jest w nim tyle samo miłości co 10 lat temu.

Schroniskowa miłość VINTAGE kiedyś wzgardzona, porzucona, niechciana bywa piękna i taką właśnie chcemy Wam ją pokazać, żebyście uwierzyli, że adopcja zwierzaka dojrzałego to perspektywa może i krótszej, ale pięknej, intensywnej i mądrej przyjaźni.

Podczas trwania wydarzenia zaplanowano min.
- spotkania z psimi i kocimi seniorami na terenie placówki
- quiz wiedzowy z upominkami
- czytanie książek zwierzakom
- słodki poczęstunek

Przyjdź do nas i przekonaj się jak kochają psy i koty VINTAGE!

Jak przygotować się do imprezy?
- weź ze sobą jakieś piknikowe przekąski (dla siebie, dla psów i kotów przygotujemy własne)
- uzbrój się w kilka złotych, aby wesprzeć naszą zbiórkę na opiekę weterynaryjną dla naszych VINTAGE zwierzaków
- jeśli chcesz nam coś podarować, niech będzie to będzie karma weterynaryjna, lub profilowana dla zwierząt w wieku senioralnym (puszki, sucha). Zawsze też mile widziane są : kocyki, ręczniki i poszewki.

Przeczytaj także

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (44 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

penke (1 tydzień temu)

Właśnie testujemy dolinę Noteci - karmę suszoną z serii premium. Tez mam mniejszego pieska, wiec świetnie sprawdza się wersja junior. Jest właśnie smak krolika i jagnięciny. Karma ta nie zawiera zbóż ani strączków, dzięki czemu nie występują alergie, czy gazy. Jest świetnie zbilansowana. Skład jest bardzo prostu - większość stanowi mięso i podroby. Do chwili obecnej widzę same zalety tej karmy i z czystym sumieniem mogę ją polecić
Do zakupu polecam ten sklep:
https://www.czterylapki.pl/dla-psa/karma
Mają tam spory wybór dobrej jakościowo karmy :)

Najczęściej czytane