stat

Warsztatownia O4: Akademia na Cztery Łapy

Znacie to uczucie, kiedy marzy się bezstresowy spacer po parku, a ukochany pupil za wszelką cenę postawił sobie za cel wyrwanie nam ręki z barku i ciągnie, jak na wyścigach psich zaprzęgów? A może boi się ludzi i innych psów, przez co zaczyna przejawiać agresję? Spuszczony ze smyczy ucieka i udaje że nie słyszy, gdy krzyczymy w niebogłosy "do mnie" albo "terroryzuje" wszystkie napotkane psy i ludzi? Jest na to rada!

Czasami nawet drobne nieporozumienia i nieposłuszeństwa potrafią uprzykrzyć codzienność. Policzmy te wszystkie zjedzone kapcie, pogryzione sznurówki i moment grozy, gdy wracając z pracy otwieramy drzwi. Czy zawsze tak będzie?

Nie i jeszcze raz nie, bo jest na to rada! Każdego pieska, młodszego i starszego możemy wychować. Warto jednak wiedzieć, jak to zrobić mądrze.

W Akademii na Cztery Łapy porozmawiamy o problemach naszych psów i o skutecznej komunikacji. Dowiemy się, jak szkolić nasze psy i jak poprawnie je prowadzić.

Warsztaty Teorii Dobrego Zachowania czwartek 07.03.2019 o godzinie 16:00 O4 Coworking / Sala Mars

Zapraszamy wszystkich właścicieli psiaków i tych co noszą się z zamiarem posiadania pupila.
Podczas warsztatów będziemy omawiać problemy Waszych piesków.
Zajęcia teoretyczne 2 h - 39,00 zł

*Warsztaty odbywają się bez udziału psiaków.

Praktyka jeszcze lepszych relacji sobota 09.03.2019 o godzinie 12:00
O4 Coworking / Sala Jowisz

Warsztaty praktyczne z udziałem psów. Będziemy pracować nad posłuszeństwem i bieżącymi problemami psów zgłoszonych na szkolenie.

Zajęcia praktyczne z psem 1 h
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
5 miejsc dla uczestników z psem
15 miejsc dla obserwatorów
W zależności od zainteresowania zorganizujemy do 3 grup szkoleniowych.

Uczestnik z psem: 50 zł
Obserwator: 30 zł


Pieski Rules:
Psy podczas szkolenia muszą mieć ze sobą książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Prosimy zabrać smaczki dla psa do nagradzania, wodę, kaganiec (obowiązkowo dla psów, które nie są przyjaźnie nastawione do innych psów).

Zachęcamy, aby przed szkoleniem udać się z psem na spacer, aby pozbył się nadmiaru energii i mógł łatwiej skupić się na wykonywanych zadaniach.

Warsztaty i szkolenie poprowadzi Marta Pogorzelska. Zoopsycholog i behawiorysta, instruktor szkolenia psów Związku Kynologicznego w Polsce, posiada licencję pozoranta. Prowadzi hotel dla psów trudnych, wraz z mężem resocjalizują psy i tym samym dają im szansę na nowe życie. Jest zoopsychologiem gdańskiego schroniska Promyk. Prywatnie uczestniczy w zawodach w Mondioringum m.in. rangi Mistrzostw Świata, popularyzując ten nowy sport w Polsce. Pomaga właścicielom psów, wolontariuszom i pracownikom schronisk właściwie spojrzeć na naszych czworonożnych przyjaciół prowadząc warsztaty oraz konsultacje indywidualne.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

BARF gdzie kupic mięso? (40 postów)

Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie można się zaopatrzyć w podroby wołowe i szyjki z kurczaka. Może w sobote sprawdzę rynek w Chyloni i Halę Targowa, w "normalnych" sklepach niestety tez towar jest nieosiągalny :/

Aga (2 tygodnie temu)

Re: BARF gdzie kupic mięso?

Czy moge poprosic o namiary?

więcej tematów »