stat
Wydarzenie już się odbyło

Wieczór z dreszczykiem

Jeśli są wśród nas miłośnicy wędrówek po zmierzchu, to zapraszamy do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego na "Wieczór z dreszczykiem w Zoo".

Tego wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość spacerować alejkami ogrodu w obecności przewodnika opowiadającego drrrrrapieżne historie. Spacer zwieńczony będzie spotkaniem w obiekcie Góralka, na terenie gdańskiego Zoo, gdzie będzie możliwość napicia się ciepłej kawy lub herbaty.

Wydarzenie odbędzie się 31.10.2019 r. (czwartek), w godzinach 18:00 - 21:00 (zbiórka przy głównej bramie gdańskiego Zoo, nie później niż o godzinie 17:45).

Z uwagi na charakter wydarzenia dopuszczalny minimalny wiek uczestników to 16 lat w towarzystwie osoby dorosłej.

Grupa uczestników biorących udział w "Wieczorze z dreszczykiem w Zoo" może liczyć maksymalnie 30 uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.10.2019 r. (wtorek) do godziny 14:00 na adres mailowy - marketing@zoo.gda.pl. Należy podać imię i nazwisko uczestnika. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osobom zainteresowanym polecamy szybką rezerwację miejsc z uwagi na ich ograniczoną ilość. Na chwilę obecną połowa miejsc jest już zarezerwowana.

Do uczestnictwa w wydarzeniu uprawnia wcześniej zakupiony bilet wstępu (można to zrobić online - https://bilety.zoo.gda.pl/ lub w kasach biletowych, czynnych każdego dnia do godziny 16:00).

Należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie internetowej gdańskiego Zoo, w zakładce aktualności, w poście poświęconym wydarzeniu.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj