• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Wieczór z dreszczykiem

Jeśli są wśród nas miłośnicy wędrówek po zmierzchu, to zapraszamy do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego na "Wieczór z dreszczykiem w Zoo".

Tego wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość spacerować alejkami ogrodu w obecności przewodnika opowiadającego drrrrrapieżne historie. Spacer zwieńczony będzie spotkaniem w obiekcie Góralka, na terenie gdańskiego Zoo, gdzie będzie możliwość napicia się ciepłej kawy lub herbaty.

Wydarzenie odbędzie się 31.10.2019 r. (czwartek), w godzinach 18:00 - 21:00 (zbiórka przy głównej bramie gdańskiego Zoo, nie później niż o godzinie 17:45).

Z uwagi na charakter wydarzenia dopuszczalny minimalny wiek uczestników to 16 lat w towarzystwie osoby dorosłej.

Grupa uczestników biorących udział w "Wieczorze z dreszczykiem w Zoo" może liczyć maksymalnie 30 uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.10.2019 r. (wtorek) do godziny 14:00 na adres mailowy - marketing@zoo.gda.pl. Należy podać imię i nazwisko uczestnika. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osobom zainteresowanym polecamy szybką rezerwację miejsc z uwagi na ich ograniczoną ilość. Na chwilę obecną połowa miejsc jest już zarezerwowana.

Do uczestnictwa w wydarzeniu uprawnia wcześniej zakupiony bilet wstępu (można to zrobić online - https://bilety.zoo.gda.pl/ lub w kasach biletowych, czynnych każdego dnia do godziny 16:00).

Należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie internetowej gdańskiego Zoo, w zakładce aktualności, w poście poświęconym wydarzeniu.

Przeczytaj także

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (233 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

ala (3 tygodnie temu)

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

W dzieciństwie byłam napadnieta przez psa i drętwiejē. Psy mają ludzie okrutni, bo jak można zamknąć psa w domu na 10 godz. No jak? A po co ludzie otrzymają psy w domu, w łóżku?