• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zakochaj się w Wash Dogu

13 lutego 2024 
Opinie

Jak często kąpać psa? Czy kąpiel możliwa jest u każdej rasy? I czy rzeczywiście da się to zrobić samodzielnie w myjni samoobsługowej? O tym rozmawiamy z Dorotą Nowakowską, która wie na ten temat wszystko. Jest bowiem założycielką salonów Wash Dog Fryzjer Twojego Psa oraz sieci samoobsługowych myjni dla psów Wash Dog EXPRESS. Autorką bloga Czysty Pies i redaktor naczelną magazynu "Czysty Pies". Hodowcą i właścicielką trzech maltańczyków, dwóch tollerów i jednego westie.Trojmiasto.pl: Ostatnio w social mediach kilka razy widziałem hasło "Zakochaj się w Wash Dogu" i zacząłem się zastanawiać o co chodzi. Zakochać się w myjni dla psów czy u psiego fryzjera? Trochę to dziwne, ale może to jakaś akcja walentynkowa? Jak to rozumieć?

Dorota Nowakowska, założycielka salonów Wash Dog Fryzjer Twojego Psa: Można rozumieć wprost, czyli przyjdziesz do Wash Doga i zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Po prostu będziesz tak zachwycony usługą, że już zawsze będziesz do nas wracać. Można również przyjść ze swoim psem na walentynkową kąpiel. Dbając o psa i pielęgnując go, okazujemy mu nasze uczucia.

No właśnie, wydaje się, że wśród właścicieli psów wzrasta świadomość ich pielęgnacji. Czy tak jest faktycznie?

- Tak i bardzo się z tego cieszę. Coraz więcej psich opiekunów przyprowadza regularnie psy do groomera, czyli psiego fryzjera. Jednak część właścicieli woli samodzielnie zadbać o psa. Dla nich idealnym rozwiązaniem jest Wash Dog EXPRESS, czyli samoobsługowa myjnia dla psów. W naszej myjni szybko i wygodnie wykąpiesz i wysuszysz swojego psa.

O psim fryzjerze to już słyszałem, ale samoobsługowa myjnia dla psów to chyba jakaś nowość?

- Faktycznie, dla wielu osób jest to nadal nowość, chociaż nasze myjnie są w Trójmieście i w Warszawie już od 7 lat, a sieć samoobsługowych myjni dla psów Wash Dog EXPRESS rozrasta się w całej Polsce z miesiąca na miesiąc.

 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
 • W Wash Dogu można wykąpać psa każdej rasy.
Jak to wygląda w Trójmieście?

- Mamy jeden salon w Gdańsku przy ul. Guderskiego 1a Wash Dog Kowale i jeden salon w Gdyni przy ul. Legionów 112. W każdym salonie Wash Dog są dwie strefy Wash Dog EXPRESS czyli samoobsługowa myjnia dla psa oraz Wash Dog Fryzjer Twojego Psa.

Jak można skorzystać z myjni? Czy trzeba się zapisać na termin, tak jak do groomera?

- Do myjni nie musisz się umawiać. Przychodzisz kiedy chcesz. Myjnia Wash Dog EXPRESS czynna jest codziennie od godz. 8:00 do 22:00.

Trochę jak z samoobsługową myjnią dla samochodów?

- Tak. Wiele osób myjnię dla psów porównuje do myjni samochodowej. Zasady działania są rzeczywiście podobne. Przychodzisz z psem kiedy chcesz, płacisz za czas pracy maszyny i po kolei wybierasz programy: szampon, odżywka, ciepła woda, a na końcu suszenie. Jesteśmy producentem tych urządzeń, ich pierwszym użytkownikiem i na myciu psów znamy się dobrze, dlatego dodaliśmy jeszcze jeden przycisk, którego nie ma w myjniach samochodowych. Jest to PAUZA. Możesz w każdej chwili zatrzymać czas pracy maszyny. Umyć dokładnie psa, przeczesać go, dać smaczka. Jeśli jest to kąpiel lecznicza w szamponie, który zalecił weterynarz i pies musi w nim postać kilka minut, właściciel nie płaci za ten czas. Wiemy, że nasi klienci bardzo sobie cenią tę funkcję.

Jak często można kąpać psa?

- To zależy. Niektóre psy kąpiemy raz w tygodniu, a inne raz na kwartał. To styl życia determinuje częstotliwość mycia psa. Po więcej informacji na temat pielęgnacji psów zapraszam na mojego bloga www.czystypies.pl oraz na naszą grupę na facebooku Klub Czystego Psa. Tu na bieżąco odpowiadamy na wszystkie pytania.

Czy każdy pies może skorzystać z myjni? Nawet taki duży, jak owczarek niemiecki?

- Oczywiście. Owczarek niemiecki, berneński pies pasterski, bernardyn, alaskan malamute, tosa inu, dog niemiecki. Do naszej myjni wejdzie każdy pies i swobodnie będzie można go wykąpać. Kąpiel w Wash Dog EXPRESS jest wygodna zarówno dla psa, jak i właściciela. Kto raz spróbuje, ten już nie podejmie się mycia psa w domowej łazience, tylko wróci do Wash Doga.

Oczywiście, to wygodne, bo nie trzeba sprzątać łazienki, ale ktoś musi posprzątać myjnię.

- Tak i robią to klienci. W salonie jest wiadro z mopem i klienci myją po sobie podłogę. Natomiast wannę każdy klient myje i dezynfekuje DARMOWYM programem DEZYNFEKCJA.

A jeśli chciałbym oddać psa w ręce profesjonalisty?

- Na taką wizytę należy się umówić telefonicznie 695 995 819 lub online www.washdog.pl. Nasze groomerki pracują od godz. 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty, więc na pewno uda nam się znaleźć dogodny termin.

Tak myślę o moim psie i może faktycznie już czas na kąpiel.

- Serdecznie zapraszam, przyjdź i zakochaj się w Wash Dogu! W lutym każdy klient otrzyma od nas Walentynkę, a dla stałych klientów mamy dużo niespodzianek i specjalny program rabatowy.

Dziękuję i życzę wielu zakochanych klientów.

- Dziękuję za rozmowę #letswashdog!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie 2 zablokowane

Wydarzenia

Pokaz Kotów Rasowych i kocie targi

targi, konsultacje, pokaz

Noc sów na Goyki

wykład / prezentacja, spacer

Zimowa ekspedycja Raw Paleo - Sopot 2024

Spacer adopcyjny, przepełniony miłością

spacer

Najczęściej czytane