• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dyzio: mały psiak z apetytem na życie szuka domu

Agnieszka Majewska
17 września 2023, godz. 07:00 
Opinie (23)

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o sześciu małych kociakach które szukały domu, dziś poszukujemy opiekuna dla Dyzia.Dyzio w Fundacji Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom jest od końca czerwca 2023. Wraz z sunią Abi został odłowiony na wsi, wtedy psiaki znalazły się w hoteliku. Niestety właścicielka tego hoteliku rozchorowała się i nie mogła już dłużej zajmować się psami. Wtedy wsparcia udzieliła Barbara Makurat, prezes Fundacji Kosma. Miały trafić awaryjnie i na chwilę, zostały jednak na dłużej. Abi, z którą przyjechał Dyzio, trafiła już do cudownego domu. Teraz czas na Dyzia.

Miejsce, w którym psom łatwiej umierać. Psie hospicjum Fundacji Kosma Miejsce, w którym psom łatwiej umierać. Psie hospicjum Fundacji Kosma
Dyzio jest zdrowy i w sile wieku, dlatego właśnie pani Barbara uznała, że jest gotowy na swój własny kąt. To mały psiak, ale z ogromnym sercem i wielkim apetytem na życie. Jest gotowy na życie we własnym domu u boku swojego człowieka. Lubi przebywać na kolanach u pani Basi i wolontariuszek. Jest wpatrzony i zakochany w człowieku. Pieszczoch to jego drugie imię. Może długo siedzieć na kolanach albo sobie polegiwać, byle tylko być blisko człowieka.


- Dyzio jest fajnym psiakiem, ma dużo w sobie energii, ale nie odmówi też sobie poleniuchowania, najlepiej u boku człowieka - mówi prezeska fundacji. - Liczymy na to, że ktoś pokocha Dyzia i da mu ukochany dom, gdzie będzie szczęśliwy. Jeśli znajdziemy dla niego dom, zyskamy nowe miejsce w fundacji dla kolejnego schorowanego, niechcianego psa.
Szukamy domu w Trójmieście lub okolicach. Wierzymy, że gdzieś jest ktoś, kto pokocha Dyzia. On ma pokład miłości w sobie i chętnie się z nią podzieli.

Szukasz weterynarza? Tu znajdziesz ich wszystkich


Osoby zainteresowane adopcją Dyzia proszone są o kontakt z Fundacją Kosma pod numerem telefonu 607 512 980.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (23)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Wydarzenia

Mistrzostwa Pomorza w skokach (2 opinie)

zawody / wyścigi

Chartoterapia - Gdańsk - The Great Global Greyhound Walk (1 opinia)

spacer

Puppy Yoga z Border Collie

100 zł
joga

Wszystko o budzącym lęk kocim wirusie białaczki FeLV

spotkanie, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane