Pięciomiesięczne kocie rodzeństwo pilnie szuka domów

Kleo i Piegusek.
Kleo i Piegusek. fot. Portret Myśli https://www.facebook.com/portretmysl

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o czarnej kotce Majce, która po śmierci opiekuna trafiła do Promyka, dziś szukamy kochających domów dla kociego rodzeństwa.Zostały znalezione na Wyspie Sobieszewskiej, gdzie wraz ze swoją mamą próbowały przetrwać zimę. Na szczęście trafiły już do Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi.

Jest ich czwórka - dwie dziewczyny i dwóch chłopaków - Kleo, Piegusek, Mia i Miałrycy. Początkowo w miocie była ich piątka, jednak piąty z rodzeństwa był o ponad połowę mniejszy od pozostałych i pomimo prób jego leczenia nie udało się go uratować po odłowieniu.


Pozostała czwórka również jako maluchy chorowała, do czego przyczyniły się w znacznej mierze trudne warunki życia. W złym stanie trafiły na szczęście pod "skrzydła" człowieka, jednakże ich kondycja była na tyle ciężka, że ich kontakt z człowiekiem ograniczał się początkowo tylko do jednego - nieprzyjemnego podawania leków. Po pewnym czasie, gdy kociaki odzyskały zdrowie i beztroskie życie, zaczęły ufać ludziom, którzy się nimi opiekują. Powoli na nowo otwierają się na kontakt z człowiekiem, są skore do zabawy wędką, łase na smakołyki i już tylko krok dzieli ich od pełni szczęścia.

Szukamy odpowiedzialnych, cierpliwych opiekunów dla wszystkich z kociąt. Jest możliwość adopcji "w pakiecie".


Osoby zainteresowane adopcją Kleo, Mii, Pieguska i/lub Miałrycego proszone są o kontakt z Pomorską Fundacją Bracia Mniejsi pod numerami telefonu 607 451 167 lub 607 451 614.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (33)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Targi PupiLove
Targi PupiLove
targi
maj 9
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
wystawa, zlot, pokaz
sie 14-15
sobota - niedziela
Sopot, Hipodrom Sopot