stat
Impreza już się odbyła

Zakochani w kotach - obchody międzynarodowego Dnia Kota

  • sobota - niedziela, 16 - 17 lutego 2019
  • Gdynia, Kawiarnia "Biały Kot", OTOZ OTOZ Animals Schronisko ''Ciapkowo''
  • wstęp wolny

Obchody Międzynarodowego Dnia Kota w OTOZ Animals Schronisko ''Ciapkowo'' stały się już coroczną tradycją. Również i tym razem chcemy się z Wami spotkać, by wspólnie spędzać czas w towarzystwie Mruczków.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 16 lutego w godz. 13-17 do kociej kawiarni "Biały Kot" przy ul. Władysława IV 7-15 w Gdyni, gdzie będziecie mieli okazję wypić przepyszną kawę i przy okazji wesprzeć nasze kociaki zakupem gadżetu ze stoiska charytatywnego. Chyba nie musimy Wam mówić, że tam również będą koty do głaskania, oczekujące na adopcję oraz koci behawioryści z "Ciapkowa", którzy chętnie porozmawiają z Wami!

Następnego dnia, 17 lutego w godz. 11-15 zapraszamy do OTOZ Animals Schronisko "Ciapkowo" na Koci Dzień Otwarty, gdzie będziecie mogli poznać podopiecznych schroniska, dowiedzieć się na czym polega proces adopcji czy porozmawiać z kocim opiekunem o nurtujących Was kwestiach. Tego dnia nie może Was zabraknąć, bo odbędzie się także coroczna loteria fantowa z której dochód zostanie przekazany na Ciapkoty! W loterii jest do wygrania wiele ciekawych fantów a główna nagroda to ''koci'' tort!

Czyli co, widzimy się w weekend 16-17.02 i wspólnie świętujemy Dzień Kota w towarzystwie pysznych ciast, kawy i oczywiście kotów? Pamiętajcie, że możecie wesprzeć nasze Mruczki nie tylko czułością ale także miękkim kocykiem, zabawką czy karmą!

A może ta wizyta sprawi, że zakochacie w jakimś bezdomnym kocie i podarujecie mu najwspanialszy prezent: Dom.

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy".

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Karma Alkee OPINIA (11 postów)

Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy psów, w Gdańsku zdecydowałam się zamówić worek. Chciałabym podkreślić, że była to karma w wersji HIPOALERGICZNEJ. Szybko pożałowałam swojej decyzji, a mój bokser bardzo ją odchorował. Najpierw pojawiła się wysypka alergiczna, zostały podane sterydy, mimo tego w skutek rozdrapania wdało się zakażenie - gronkowiec. Włączyliśmy antybiotyki, do tego doszła grzybica. Pies miał łyse plamki. Musieliśmy robić wymazy na posiewy z krostek, stosować antybiotyki, leki przeciwgrzybicze, osłonowe na wątrobę, probiotyki oraz witaminy na sierść. Leczenie trwało ponad 6 tygodni, suplementacja trwa do dziś. Wydaliśmy ponad 1200 zł na wizyty u weterynarza oraz leki. Z początku nie winiłam producenta karmy, boksery jak wiadomo są alergikami. Dziś zmieniłam zdanie , to jest w 100% wina producenta. Karmę, która mi została oddałam przyjacielowi. Tydzień temu zaczął ją podawać. Jego pies jest dziś chory - ma ropne krosty. (Nie bokser). To nie jest zbieg okoliczności : ta karma to jakaś katastrofa ! Trucizna, która nie nadaje się, dla żadnego zwierzaka. Choroba drugiego psa potwierdza, że jest to karma toksyczna i bardzo, bardzo szkodliwa. Założyłam tutaj wątek, ponieważ firma usuwa niepochlebne komentarze na FB. Mam nadzieję, że choć kilka osób, które miałyby kupić to paskudztwo od tego odwiodę i ich zwierzaki na tym nie ucierpią.

Gosia (2 tygodnie temu)

Ooo moje psy tez ja bardzo lubią tylko my kupujemy bezzbozowa bozite .

więcej tematów »