• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Żyłka wędkarska wrosła w łapę łabędzia

szym
9 sierpnia 2023, godz. 13:00 
Opinie (21)
Ranny łabędź miał wrośniętą w jedną z łap żyłkę wędkarską. Ranny łabędź miał wrośniętą w jedną z łap żyłkę wędkarską.

Trudno sobie wyobrazić, jak musiał cierpieć łabędź, któremu w jedną z łap wrosła żyłka wędkarska. Rana, która z oczywistych względów nie mogła się prawidłowo zagoić, doprowadziła do tego, że ptak ledwo pływał. Pomogli gdańscy strażnicy miejscy.Zdarzyło ci się zadzwonić na straż miejską w związku z rannym zwierzęciem?

Kiedy łabędź zaplątał się w żyłkę rybacką i jak z niej się uwolnił? Tego nie wiadomo. Musiało być to już jakiś czas temu, bo ta zdążyła już wrosnąć w jedną z łap zwierzęcia, powodując u ptaka silny ból, co utrudniało mu swobodne pływanie.

Rannego łabędzia zauważyła kobieta, która spacerowała wokół zbiornika wodnego przy ul. CzłuchowskiejMapka. Ptak z trudem pływał po wodzie. Czujna spacerowiczka zadzwoniła pod numer 986 i poprosiła strażników miejskich o pomoc.Udało się odłowić ptaka i przewieźć go do lecznicy- Strażniczkom z Referatu Ekologicznego, które tam pojechały, udało się ptaka odłowić. Łabędź miał w jedną z łap miał wrośniętą żyłkę wędkarską, która dodatkowo utrudniała krążenie krwi. Niezbędna była interwencja weterynarza. Funkcjonariuszki odwiozły go do lecznicy dla zwierząt - podsumowują funkcjonariusze.
szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (21)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świąteczny Dzień Otwarty w Sopotkowie

dni otwarte

Halowe zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży ZO DiM

zawody / wyścigi

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

pokaz, zawody / wyścigi

Eukanuba Puppy Show Gdynia '24

pokaz, zawody / wyścigi

Najczęściej czytane