Zwierzaki

stat

Alf: psi staruszek nie chce umrzeć w schronisku

Alf to około 15-letni starszy psiak, który szuka kogoś, kto zaopiekuje się nim na jesień życia.
Alf to około 15-letni starszy psiak, który szuka kogoś, kto zaopiekuje się nim na jesień życia. mat. Schronisko Promyk

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o przywiązanym do drzewa Bubu, dziś historia starszego psa o imieniu Alf.Alf to psi senior, który czeka na swój wymarzony dom od grudnia 2018 roku roku. Został znaleziony, gdy błąkał się samotnie po jednej z gdyńskich dzielnic.

- Czy kiedykolwiek miał dom? Dlaczego nikt go nie szukał? Został porzucony? Niestety, nie znamy odpowiedzi na te pytania - opowiada wolontariusz schroniska Ciapkowo w Gdyni.
Alfik to średniej wielkości psi dziadek, któremu do szczęścia potrzeba tylko kochającego domu na jesień życia. Pomimo swojego wieku jest bardzo otwartym i łaknącym kontaktu z człowiekiem zwierzakiem.


Alf akceptuje obecność innych psiaków. Mógłby zamieszkać w domu, w którym mieszkają starsze dzieci.

- Trochę czasu minęło zanim Alfik się otworzył. W tej chwili to przesympatyczny psiaczek, który czeka na swojego człowieka w OTOZ Animals Schronisku Ciapkowo - mówi pracownik schroniska. - Podaruj psiakowi jesień życia. Tak bardzo potrzebuje opieki oraz miłości. Szukamy dla niego spokojnego domu.
Alf ma około 15 lat, posiada aktualne szczepienia, jest odrobaczony oraz odpchlony. Przeszedł już zabieg kastracji.

Osoby zainteresowane adopcją Alfa proszone są o kontakt ze Schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu - 58 622 25 52 lub adresem mailowym schronisko@ciapkowo.pl

Opinie (63) 12 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Agresywne psy (7 postów)

Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która okazała się strasznie agresywna. W chwili kiedy była tylko ona i jej partner wszystko było ok. Ale potem doszły dwa huskie siberiany. Suczka walczyła z drugą suczką do krwi i nie raz trzeba było zszywać psy i członków mojej rodziny (umarła przez jedną walkę). Po śmierci tej pierwszej przygarnęliśmy kolejną psinkę. Mój pies zaczynał już od szczenięcia próbować nad nią dominować co odbiło się tak że kiedy podrosła zaczęły się strasznie gryźć. Nie nie pomaga. Starsza ma kaganiec i osobny kojec na dworze do którego wchodzi kiedy trzeba gdzieś wyjechać. Odseparowaliśmy je jak tylko się da ale wystarczy spojrzenie na drugą i już szału dostają... Obie suki są teraz w ciąży i boję się że w końcu któraś przez to poroni... Nie pomaga fakt że kiedy psinki się gryzą to pozostałe psy rzucają się na tą która przegrywa... Może wie ktoś co z tym zrobić? (jedna suczka ma 5 lat a druga 2 lata)

(4 dni temu)

psy rasowe,kolejne, w ciąży, gryzą się ,Czy to nie jakaś pseudohodowla?

więcej tematów »