stat
Impreza już się odbyła

Jesienny spacer mopsów i buldożków

Stowarzyszenie Dom Buldoga serdecznie zaprasza buldogi, mopsy oraz wszystkie pozostałe psiaki na spacer z atrakcjami. Spotykamy się 22 września w Parku Oruńskim przy ul. Rudańska 44 na polanie, przy bramie głównej.

Jest to spotkanie, które wraz z imprezami w Łodzi i Toruniu tworzą cyklu "Jesiennych spacerów mopsów i buldożków". Ale obiecujemy, że nie jest to ostatnie spotkanie w Gdańsku.

Terminy kolejnego spotkania i miejsce ustalimy biorąc pod uwagę Wasze wskazówki. Bo przecież dla Was i Waszych psiaków są to spotkania.

Także przybywajcie tłumnie, bawcie się, dzielcie swoimi uwagami i umawiajcie na kolejny spacer. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (22 postów)

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą? Jakieś opinie? (oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)

jarek (4 tygodnie temu)

winisz groomera za swoje niedopatrzenia, kamien powoduje stan zapalny, usuniecie narusza slabe dziaslo i stad krwawienie. Profilaktyka,a a nie czekanie lata i plakanie bo ktos zrobil nie tak jak myslalas

więcej tematów »