• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pucha dla Sierściucha z Sopotkowa! Koncert charytatywny z okazji końca rocku w StarProject

Zapraszamy w piątek 28.06 od godziny 20.00 do klubu Sports Pub na dziewiątą edyję imprezy Pucha dla Sierściucha z okazji zakończenia roku szkolnego w Akademii Wokalu StarProject! Pucha dla Sierściucha to koncert, na który biletem wstępu jest puszka karmy dla psa lub kota, organizowany przez StarProject od 2011 roku.

lip 16

wtorek, godz. 8:00

Gdynia, Sopot, Gdańsk
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 15.08), godz. 17:00 - 19:30

Wstęp wolny
Celem akcji jest zbiórka wysokiej jakości karmy dla psów i kotów ze schroniska. Tegoroczna edycja poświęcona jest zbiórce karmy dla psów i kotów z Sopotkowo Schronisko dla bezdomnych zwierząt!
Wstęp: karma dla psa lub kota - mogą być puszki, saszetki, lub karma sucha. W trosce o brzuszki Sierściuszków, prosimy o karmę z przynajmniej średniej półki cenowej - dostępnej w sklepach zoologicznych (karmy typu Pedigree sobie odpuszczamy).


koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu wystąpią uczniowie Akademii Wokalu Star Project, którzy na żywo wykonają największe współczesne hity muzyki rozrywkowej Polskiej i zagranicznej.

Star Project to akademia wokalu dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych, którzy pragną rozwijać się wokalnie, tworzyć własne utwory, opanować zasady zachowań i ruchu scenicznego oraz tworzenia wizerunku, a swoje umiejętności prezentować podczas koncertów.

Znajdziesz nas tu: https://www.facebook.com/StarProjectAkademiaWokalu https://www.instagram.com/starproject_akademia_wokalu/
Czasówka:
20.00 koncert gwiazd Star Project
21.30 DJ party

Piesek na zdjęciu, to Bounty Sopotkowo: Bounty jest z nami w schronisku od września 2020 r. Zdecydowanie za długo, zwłaszcza jak na psa tak bardzo potrzebującego bliskości człowieka. Urodził się prawdopodobnie w 2015 roku. Nie znamy jego wcześniejszego życia, ale nie było ono na pewno dobre, skoro trafił do nas przerażony, nieufny, zamknięty w sobie. Na szczęście powoli zaczął się otwierać dzięki wysiłkom pracowników i wolontariuszy. Jaki jest Bounty dziś? To dość duży, łagodny pies. Nadal trochę lękowy, ale robi ogromne postępy. Na smyczy potrafi chodzić, chociaż czasem zdarza mu się pociągnąć, o czym trzeba pamiętać, bo siły ma sporo. Może się też nagle czegoś wystraszyć, potrzebuje wtedy wsparcia opiekuna. Jego mocną stroną jest rozumienie mowy ciała przewodnika. Ostatnio pięknie zdał egzamin z zachowania się, idąc z grupą psów i wolontariuszy na spacer socjalizacyjny przez miasto. Bounty czeka na ludzi. Ma swoich ulubionych wolontariuszy oraz pracowników i cieszy się z każdej wizyty. Nie musi być spacer, już samo posiedzenie z nim w boksie lub na wybiegu daje mu radość. W ciepłe dni uwielbia kąpiel. To nic, że na wybiegach są tylko nieduże baseniki, już to mu wystarcza. Razem z Bountym czekamy na kogoś, kto go pokocha i zechce ofiarować mu dom i serce. Ten pies dużo przeszedł i zasługuje by w końcu doświadczyć spokoju i przyjaźni. Jego nowy dom raczej nie powinien znajdować się w centrum miasta. Z pewnością nie powinno być w nim hałaśliwych dzieci, które wykonują gwałtowne ruchy. Zwierzak potrzebuje spokojnego, wyrozumiałego i cierpliwego opiekuna, który miałby przynajmniej jakieś podstawowe doświadczenie z psami. Bounty prosi: Zwróć na mnie uwagę, zatrzymaj się, może na mój widok żywiej zabije ci serce?

Informacja o biletach

Wstęp: karma dla psa lub kota - mogą być puszki, saszetki, lub karma sucha. W trosce o brzuszki Sierściuszków, prosimy o karmę z przynajmniej średniej półki cenowej - dostępnej w sklepach zoologicznych (karmy typu Pedigree sobie odpuszczamy).

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (233 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

ala (3 tygodnie temu)

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

W dzieciństwie byłam napadnieta przez psa i drętwiejē. Psy mają ludzie okrutni, bo jak można zamknąć psa w domu na 10 godz. No jak? A po co ludzie otrzymają psy w domu, w łóżku?