stat
Impreza już się odbyła

Premiera Sopotkowych Kalendarzy 2019

  • niedziela, 9 grudnia,
    godz. 11:00 - 15:00
  • Sopot, 3Siostry, Powstańców Warszawy 6  mapa

    Organizator: Schronisko Sopotkowo
  • wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich przyjaciół i miłośników zwierząt na piątą edycję Sopotkowych Kalendarzy.Dzięki pracy naszych wspaniałych wolontariuszy oraz wsparciu firm sponsorskich już 09.12.2018 w klubie 3 Siostry premierę będą miały Sopotkowe kalendarze na rok 2019.

Zachęcamy serdecznie do odwiedzin klubu w niedzielę 9 grudnia i wsparcia naszych podopiecznych poprzez zakup kalendarzy, będziemy na Was czekać od godziny 11:00.

Podczas wydarzenia odbędzie się także loteria fantowa, finalne licytacje na koniec powiązanej akcji "Aukcje z Gwiazdorem dla Sopotkowa" oraz zbiórka karmy dla naszych podopiecznych.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (117 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(2 tygodnie temu)

Wątek sprzed 8 lat, więc pies zapewne już nie żyje...

więcej tematów »