• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

A może nad morze

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie z psami ze schroniska Promyk w Gdańsku! Dzięki uprzejmości Gdańskich Autobusów i Tramwajów @GAiTGdansk kolejny raz możemy zabrać naszych Podopiecznych poza schronisko.

21 kwietnia br. (niedziela) zjawimy się około godz. 10:30 (albo z lekkim poślizgiem) na Parkingu Molo Brzeźno przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i ul. Czarny Dwór. Stamtąd ruszymy promenadą w kierunku molo w Brzeźnie i na plażę.

cze 1

sobota, godz. 4:18

Sopot Plaża, Traugutta
bilety 33 zł
Wspólnie z psami poplażujemy na bałtyckim piasku w pobliżu molo (między wejściami nr 52 i nr 53). Przed godz. 14 promenadą powrócimy na Parking Molo Brzeźno, gdzie będzie czekał na nas autobus.

Po co ta eskapada?

  • wyjście poza schronisko to dla naszych Podopiecznych możliwość eksploracji - poznania nowych zapachów, dźwięków, widoków, przestrzeni;

  • dla nas jest to możliwość obserwacji naszych Podopiecznych w nowych tj. pozaschroniskowych okolicznościach, poznania ich lepiej i nauczenia się czegoś o sobie nawzajem,

  • a przede wszystkim mamy nadzieję, że któryś z naszych Podopiecznych wpadnie komuś z Was w oko !!!

  • Zapraszamy serdecznie!Garstka zasad imprezowego savoir-vivreu
1. Impreza ma charakter rodzinny ZAWSZE ZAPYTAJ, CZY DANEGO PSIAKA MOŻNA POGŁASKAĆ LUB CZY MOŻESZ PODEJŚĆ ZE SWOIM PSEM. Prosimy, pamiętaj, że nie wszystkie psy cenią sobie kontakt z nieznajomymi ludźmi i obcymi psami;
2. Weź swojego psiaka, chętnie go poznamy! pamiętaj tylko, że jest to spacer smyczowy TWÓJ PIES TEŻ POWINIEN BYĆ TRZYMANY NA SMYCZY, aby nie wzbudzał niepotrzebnej frustracji u innych.
3. Jeśli idziesz z psem, weź ze sobą wodę dla niego.
4. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych Podopiecznych PSY SCHRONISKOWE MOGĄ BYĆ PROWADZONE NA SMYCZACH WYŁĄCZNIE PRZEZ WOLONTARIUSZY ORAZ PRACOWNIKÓW SCHRONISKA.
Do zobaczenia!

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (329 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

marian (1 tydzień temu)

Czy wiadomo jakie sa dalsze losy Izabelki i jej meza?

oraz jej corki - rowniez handlarki 'truchlami' :(

w mediach cos cicho o tym, a to juz ponad 2 lata...