• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Chartoterapia dla WOŚP w Sopocie (2 opinie)

Po raz pierwszy w Trójmieście zapraszamy na spotkanie chudych i długich piesełów pod egidą WOŚP
Jesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych lub mniej rasowych, czyli adoptowanych/uratowanych z różnego rodzaju interwencji.

Charty to psy niezwykłe - wygląd, zachowanie, energia, empatia, niezależność - to tylko niektóre cechy, które odróżniają je od innych psów.

Jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i koniecznie załóż swojemu piesełowi coś czerwonego na szyję - niech to będzie nasz znak rozpoznawczy

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Zapraszamy w niedzielę 29 stycznia w samo południe, ruszymy na spacer ze Skweru Kuracyjnego przy sopockim molo. Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze dla WOŚP do wirtualnej skarbonki (link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/hmdzv2), a także przez wirtualne bilety na allegro, no i może przez jakieś fajne aukcje charcich gadżetów
sty 28

sobota, godz. 11:00

Sopot, przystanek autobusowy...
Wstęp wolny
lut 12

niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie (2)

 • Kiedys zrobiona testy na inteligencję psów w różnych rasach (1)

  1 miejsce -owczarek niemiecki,2 miejsce owczarek szkocki colie,3 miejsce owczarek belgijski,4 miejsce -pudel. Najgłupsze wyszły charty z afgańskim na czele. Abstrachując od tych testów to charty mi sie nie podobają. Chude to,za tymi długimi a jednocześnie cienkimi pyskami wygladają niezbyt fajnie. Ich slabą inteligencje i niechęć do nauki nazywa sie niezależnością cha cha cha. jedyny plus tej rasy to szybkość.

  • 0 10

  • Harcista

   Ja mam charta i zdecydowanie nie można odmówić mu inteligencji. Pechowo trafiłeś i słabo,że generalizujesz. Kogo obchodzi czy Ci się pies podoba czy nie.

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Dobry behawiorysta - Trójmiasto (10 postów)

Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska po przejściach. Poproszę o namiary i opinie

A. (3 tygodnie temu)

Zauważę jednak, że nie każdy kto nazywa się behawiorystą ma do tego kwalifikacje. Warto sprawdzić, czy taka osoba ukończyła odpowiedni kurs i ma wiedzę oraz uprawnienia. Moja siostra żeby podjąć pracę musiała ukończyć kurs na behawiorystę w Centrum Doskonalenia Zawodowego i to jej dało solidne podstawy do pracy.

więcej tematów »

Najczęściej czytane