• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Chartoterapia dla WOŚP w Sopocie (2 opinie)

Po raz pierwszy w Trójmieście zapraszamy na spotkanie chudych i długich piesełów pod egidą WOŚP
Jesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych lub mniej rasowych, czyli adoptowanych/uratowanych z różnego rodzaju interwencji.

w każdy piątek (do 29.03), godz. 17:00

Sopot, ul. Dworcowa 4
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 29.02), godz. 12:00

Sopot,
Wstęp wolny
Charty to psy niezwykłe - wygląd, zachowanie, energia, empatia, niezależność - to tylko niektóre cechy, które odróżniają je od innych psów.

Jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i koniecznie załóż swojemu piesełowi coś czerwonego na szyję - niech to będzie nasz znak rozpoznawczy

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Zapraszamy w niedzielę 29 stycznia w samo południe, ruszymy na spacer ze Skweru Kuracyjnego przy sopockim molo. Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze dla WOŚP do wirtualnej skarbonki (link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/hmdzv2), a także przez wirtualne bilety na allegro, no i może przez jakieś fajne aukcje charcich gadżetów

Opinie (2)

 • Kiedys zrobiona testy na inteligencję psów w różnych rasach (1)

  1 miejsce -owczarek niemiecki,2 miejsce owczarek szkocki colie,3 miejsce owczarek belgijski,4 miejsce -pudel. Najgłupsze wyszły charty z afgańskim na czele. Abstrachując od tych testów to charty mi sie nie podobają. Chude to,za tymi długimi a jednocześnie cienkimi pyskami wygladają niezbyt fajnie. Ich slabą inteligencje i niechęć do nauki nazywa sie niezależnością cha cha cha. jedyny plus tej rasy to szybkość.

  • 0 13

  • Harcista

   Ja mam charta i zdecydowanie nie można odmówić mu inteligencji. Pechowo trafiłeś i słabo,że generalizujesz. Kogo obchodzi czy Ci się pies podoba czy nie.

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 postów)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.

??? (2 tygodnie temu)

Jeszcze 8 lat temu miał.

Najczęściej czytane