• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Exotic Fest

14 kwietnia 2024 r. w hali B w gdańskim AMBEREXPO, szykuje się okazja do zobaczenia niezwykle interesującego świata egzotycznych zwierząt, roślin terrariowych oraz akwariowych. Tradycyjnie, będzie też możliwość zrobienia zakupów.

Targi terrarystyczne to główna część Exotic Fest. Najbardziej znani wystawcy i hodowcy z Polski, przyjadą z najciekawszymi okazami gadów, płazów, ryb i innych wodnych stworzeń, mięczaków i właściwie wszystkimi rodzajami stawonogów - będą pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Różnorodność gatunków oraz odmian będzie niesamowita! Do tego pełna oferta terrariów, ich wykończenia oraz wyposażenia.

W ofercie botanicznej, mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest to okazja do wyjątkowych spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji! To szczególne wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego milusińskiego.

Spędźcie ciekawą niedzielę z Exotic Fest!

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 postów)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na tym nie znam

(5 dni temu)

Szkoda ze tak późno tu trafilam...może to nawet to pseudohodowla o której tak głośno...nie polecam uciekać mój pies ma 5 lat gdy kupiłam pies śmierdział okazało się że ma pchły przebite bębenki słuchowe...z czesem okazało się że wady zacne oraz zespół suchego oka...tragedią a nie dałam mała za pieska