• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Noc sów na Goyki

Włączamy się w ogólnopolską akcję Noc Sów, organizowaną przez fundację Jestem na Ptak! Wyruszcie razem z nami na poszukiwanie sów i ich śladów w #ParknaGoyki3. Ale zanim to nastąpi, spotykamy się w czytelni Goyki3ArtInkubatora, by pod okiem przyrodnika i pisarza Jacka Karczewskiego, porozmawiać o tych tajemniczych ptakach.

kwi 21

niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 20 zł
kwi 22

poniedziałek, godz. 17:00

Wstęp wolny
czytelnia na Goyki i Park na Goyki
Prowadzenie: Jacek Karczewski
Moderacja: Kamil Antoniuk i Joanna Fryda

Ubierzcie się ciepło, zabierzcie latarki. Uwaga! Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem lub opiekunką!

Koordynacja: Agnieszka Rek
kontakt: biuro@goyki3.pl

Jacek Karczewski przyrodnik, aktywista i promotor przyrody. W 2019 roku ukazała się jego pierwsza książka Jej Wysokość Gęś. Opowieści o ptakach, a już w marcu 2020 r. pojawiła się kolejna Noc Sów. Opowieści z lasu. Częsty gość programów i audycji radiowych poświęconych przyrodzie; autor licznych publikacji i artykułów (m.in. cyklu Wakacje z ptakami w Kwartalniku Przekrój) oraz większości wydawnictw Ptaków Polskich stowarzyszenia, z którym związany jest od samego początku jako jego współzałożyciel i do niedawna wieloletni prezes zarządu. Pomysłodawca i główny copywriter większości realizowanych tam projektów oraz towarzyszących im kreacji artystycznych, w tym cieszących się dużym uznaniem kampanii społecznych. Wśród najbardziej charakterystycznych można wymienić Bądź na pTAK! i Ogród na pTAK, Noc Sów, Nie będzie ptaków nie będzie śpiewania!, Ptak też człowiek. Niektóre z nich należą do największych proprzyrodniczych przedsięwzięć wdrażanych do tej pory w Polsce.

Organizatorem akcji jest fundacja Jestem na ptak!

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 postów)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na tym nie znam

(2 dni temu)

Szkoda ze tak późno tu trafilam...może to nawet to pseudohodowla o której tak głośno...nie polecam uciekać mój pies ma 5 lat gdy kupiłam pies śmierdział okazało się że ma pchły przebite bębenki słuchowe...z czesem okazało się że wady zacne oraz zespół suchego oka...tragedią a nie dałam mała za pieska

Najczęściej czytane