• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

PSIknik - II Piknik Psów Adoptowanych

Niemal każdego dnia spotykamy Was w całym Trójmieście podczas spacerów z Adopsiakami. To niezwykłe jak zmieniają się w nowych domach. Mają szczęście wypisane na pyszczkach. Czasem zamienimy z Wami kilka słów, ale zawsze czujemy niedosyt tych rozmów.

A co gdyby psiaki adoptowane z Ciapkowa spotkały się na wspólnym pikniku, a raczej PSIKNIKU?
Adoptowaliście psiaka z naszego schroniska? Idealnie się składa! Po raz kolejny mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już 16 czerwca na polanie w Parku Kolibki Gdynia!

To właśnie tego dnia posiedzimy razem na trawie, powymieniamy się doświadczeniami, poopowiadamy o tym dlaczego warto adoptować psa ze schroniska. Czeka na Was wiele atrakcji, namioty sprzedażowe, konkursy, pokazy i wiele innych niespodzianek o których napiszemy już wkrótce.

Udostępniajcie wydarzenie!
Niech Park Kolibki już 16 czerwca zapełni się Adopsiakami!

Przeczytaj także

  • Dobra zabawa nie musi dużo kosztować. 10 darmowych wydarzeń
    W Trójmieście dużo się dzieje, zwłaszcza teraz, gdy rozpoczyna się sezon letni i wydarzenia są organizowane też pod chmurką. Tylko w tym miesiącu w Gdyni, Sopocie i Gdańsku odbywa się ponad tysiąc wydarzeń - wszystkie znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sporo z nich jest biletowanych, ale można też znaleźć dużo darmowych i ciekawych wydarzeń. Polecamy coś dla każdego.
    5 czerwca 2024 (19 opinii)

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (233 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

ala (13 godzin temu)

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

W dzieciństwie byłam napadnieta przez psa i drętwiejē. Psy mają ludzie okrutni, bo jak można zamknąć psa w domu na 10 godz. No jak? A po co ludzie otrzymają psy w domu, w łóżku?

Najczęściej czytane