• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pomoc zwierzętom w Ukrainie | Igor Tracz i Adam Van Bendler

Pomoc zwierzętom w Ukrainie: Galeria Przymorze i hipermarket E.Leclerc zapraszają do udziału w zbiórce karmy na rzecz ukraińskich czworonogów. Wojna w Ukrainie trwa, a cierpienie nie ogranicza się tylko do ludzi. Zwierzęta również potrzebują naszej pomocy. Dlatego w dniach 10-29 lipca Galeria Przymorze wraz z Igorem Traczem z Fundacji Traczer Team prowadzi akcję wsparcia dla czworonogów zza wschodniej granicy, polegającą na zbiórce karmy. Inicjatywa zakończy się w sobotę 29 lipca, kiedy to w godzinach 12.00-16.00 na klientów Galerii Przymorze będą czekać występ standupera, Adama Van Bendlera oraz spotkanie z Igorem Traczem.

lip 5

piątek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 69-199 zł
Kup bilet
Trwa zbiórka karmy dla zwierząt na linii frontu w Galerii Przymorze. Przy linii kas hipermarketu E.Leclerc postawiliśmy specjalne kosze na karmę, aby każdy darczyńca mógł bezproblemowo przekazać swoje dary. Zbiórkę przeprowadzamy z niesamowitym Igorem Traczem, którego Fundacja organizuje konwoje do Ukrainy, dostarczając pomoc dla zwierząt, medyków i armii. Zebrana podczas akcji karma zostanie przewieziona przez Igora do Ukrainy w sierpniowym transporcie. Dodatkowo, równowartość zbiórki zostanie przekazana w formie pieniężnej przez hipermarket E.Leclerc dla Fundacji Igora Tracza, która kontynuuje swoją heroiczną misję pomagania zwierzętom, medykom i żołnierzom w Ukrainie. Zespół Fundacji przeprowadził do tej pory 48 transportów humanitarnych.

Zwieńczeniem zbiórki będzie wydarzenie zaplanowane na sobotę, 29 lipca, w godzinach 12.00-16.00. Podczas wydarzenia Igor Tracz, 9-krotny mistrz świata i 19-krotny mistrz Europy w wyścigach psich zaprzęgów, pokaże niezwykłą prezentację dotyczącą sportu oraz działań pomocowych w strefie wojny. Uzupełnieniem akcji będzie także występ stand-upera, Adama Van Bendlera. Z kolei na najmłodszych czekają zabawy edukacyjne z udziałem rasowych i pracujących w dogoterapii psów, a także specjalne okulary VR wraz z filmem "Oczami psa", dzięki któremu maluchy będą mogły zobaczyć świat z psiej perspektywy. W czasie, gdy dzieci - poprzez zabawę - będą uczyć się bezpiecznego kontaktu z psem, ich rodzicie będą mogli uzyskać informacje na temat szkolenia, żywienia czy wyboru psa odpowiedniej rasy.

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 postów)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.

??? (2 tygodnie temu)

Jeszcze 8 lat temu miał.

Najczęściej czytane