• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Psie warsztaty

Twój pies szczeka na inne psy? Ciągnie na smyczy? A może skacze na przechodniów? Te i wiele innych zagadnień związanych z psim zachowaniem poruszonych zostanie podczas warsztatów dla psów i ich opiekunów. Zajęcia zorganizowane zostały w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego, a poprawidzi je Dorota Poklękowska i szkoła Wonder Dog.

Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni serdecznie zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gdyni, a w szczególności mieszkańców dzielnicy Orłowo oraz Mały Kack, do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach dla psów i ich właścicieli na wybiegu dla psów przy ul. Halickiej w Gdyni.

Podczas zajęć dowiesz się jak komunikują się psy, jak wygląda prawidłowa zabawa, jak reagować, gdy dochodzi do sytuacji niebezpiecznych podczas kontaktów między psami, nauczysz się psiego BHP czyli bezpieczeństwa użytkowania wybiegu dla psów, ponadto pokażemy jak skutecznie nauczyć psa przywołania. Odpowiemy też na każde nurtujące Cię pytanie!

Zajęcia skierowane są do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie psiego behawioru, szkolenia psów oraz psiej komunikacji.

W ramach warsztatów prowadzone będą zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, a program zajęć będzie obejmował m.in.: przedstawienie podstaw psiej komunikacji i ich języka, wyjaśnienie jak powinna wyglądać zabawa psów, wyjaśnienie jak prawidłowo reagować gdy dochodzi do sytuacji niebezpiecznych podczas kontaktów między psami, pomoc w zrozumieniu podstaw tzw. "Psiego BHP", aby wszyscy korzystający z wybiegu czuli się bezpiecznie i komfortowo, udzielenie porad behawioralnych i ćwiczenia posłuszeństwa w tym nauka przywołania, co pomoże właścicielom lepiej komunikować się z ich podopiecznymi, możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, co pomoże w budowaniu lepszej relacji właściciela z psem i zbuduje większą świadomość dotyczącą psiego behawioru wśród mieszkańców Gdyni.

Każde zajęcia będą trwały 3 godziny i prowadzone będą przez wykwalifikowanego behawiorystę-trenera psów Dorotę Poklękowską WONDER DOG Y.G..

W warsztatach mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Gdyni, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w zajęciach wyłącznie drogą mailową na adres: pies@gdynia.pl. W zgłoszeniu należy podać podstawowe dane psa: wiek, rasę i imię, swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail i nr telefonu kontaktowego oraz termin warsztatów których dotyczy zgłoszenie. Chęć uczestnictwa w zajęciach należy zgłosić min. na 3 dni przed wybranym terminem zajęć - za wyjątkiem warsztatów odbywających się w dniu 3.09.22 r., gdzie zgłoszenia należy przesyłać do dnia 2.09.22 r., do godz. 12:00.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy.

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 postów)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.

??? (2 tygodnie temu)

Jeszcze 8 lat temu miał.

Najczęściej czytane