• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Świąteczny Dzień Otwarty w Sopotkowie

10 grudnia, w godzinach 11-15 zapraszamy na Świąteczny Dzień Otwarty do Sopotkowa, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji.

Będzie można wejść na teren schroniska pod opieką wolontariuszy, którzy z przyjemnością opowiedzą o naszych podopiecznych, poznacie więc na żywo sopotkowych milusińskich. Będzie też czas na rozmowy o adopcji oraz wolontariacie. Jak zawsze będzie czekać loteria z fantami, mini bazarek i to wszystko za datek na poczet schroniska. Tego też dnia odbędzie się premiera sopotkowego kalendarza ściennego, którego nie może w Twoim domu zabraknąć. I oczywiście będzie słodko, bo wszelkie atrakcje umilą słodkości przygotowane, specjalnie na tę okazję, przez samych wolontariuszy. Oczekujcie jeszcze innych niespodzianek, o których dowiecie się już na miejscu. W końcu chcemy Was mile zaskoczyć. W trakcie dnia otwartego będzie można wesprzeć schronisko datkiem lub przynieść karmę. A co najważniejsze będzie można sprezentować najpiękniejszy prezent czyli dom dla naszego podopiecznego.

Gwarantujemy, że będzie nastrojowo. Serdecznie Wszystkich zapraszamy.

Przypominamy również, że schronisko Sopotkowo posiada nową stronę na facebook. Gorąco zachęcamy do polubienia naszej strony.

Przeczytaj także

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 postów)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.

??? (2 tygodnie temu)

Jeszcze 8 lat temu miał.

Najczęściej czytane