• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trójmiejska Chartoterapia dla WOŚP

Uwaga! Uwaga!
Już po raz kolejny zapraszamy na spotkanie chudych i długich piesełów pod egidą WOŚP. Jesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych lub mniej rasowych, czyli adoptowanych/uratowanych z różnego rodzaju interwencji.

Charty to psy niezwykłe - wygląd, zachowanie, energia, empatia, niezależność - to tylko niektóre cechy, które odróżniają je od innych psów.

Jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i koniecznie załóż swojemu piesełowi coś czerwonego na szyję - niech to będzie nasz znak rozpoznawczy.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Jeśli Twój pies nie jest ani chudy ani długi, to też możesz przyjść Wszyscy są mile widziani, ale pamiętaj, że wszyscy chcą czuć się bezpiecznie, więc weź porządną smycz/obrożę/szelki/kaganiec, żeby Twój pies nie zrobił nikomu krzywdy i żeby jemu samemu też nic się nie stało

Zapraszamy w niedzielę 28 stycznia w samo południe do Gdyni, na Molo Orłowo, skąd wyruszymy na spacer w kierunku psiej plaży na Kolibkach.

Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze dla WOŚP do wirtualnej skarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/kefuzafofe,
no i może przez jakieś fajne aukcje charcich gadżetów.

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 postów)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.

??? (3 tygodnie temu)

Jeszcze 8 lat temu miał.

Najczęściej czytane