• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Uroczy, kontaktowy, kochający człowieka Lolek szuka domu

Agnieszka Majewska
18 lutego 2024, godz. 08:00 
Opinie (19)
Lolek jest młodym, ok. 2-3 letnim kocurkiem, który współgra z człowiekiem idealnie. Lolek jest młodym, ok. 2-3 letnim kocurkiem, który współgra z człowiekiem idealnie.

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o 65 kotach, dla których pilnie poszukiwaliśmy domów stałych i tymczasowych, dziś domu dla kocurka Lolka.W związku z wczorajszym dniem kota nie mogło być inaczej i dziś naszym bohaterem cyklu jest uroczy, rozrywkowy Lolek, który znajduje się pod skrzydłami Trzymaj Się, Kocie.

Lolek to kot wyjątkowy. Doskonały towarzysz, z którym można pogadać, pospać, nawiązać naprawdę bliski kontakt. Kocha gości (chociaż potrafi poznać tych, którzy nie przepadają za kotami). Do zabawy wystarczą mu piórka na patyku, niszczy je hurtowo, bo jak się bawić, to porządnie. Nie potrzebuje wypasionych sprzętów i legowisk - woli być z człowiekiem. Uwielbia wybierać smaczki z zabawek dla kocich mądrali i świetnie sobie z tym radzi. Towarzyszy swojej opiekunce w domowych czynnościach, nie ma problemu z bawieniem się w "Lolek sam w domu". Kiedy wrócisz po pracy, przywita cię w drzwiach. Sam sobie dawkuje jedzenie, nie jest żarłokiem, ale też nie grymasi.


  • Lolek jest młodym, ok. 2-3 letnim kocurkiem, który współgra z człowiekiem idealnie.
  • Lolek jest młodym, ok. 2-3 letnim kocurkiem, który współgra z człowiekiem idealnie.

Lolek jest alergikiem. Jada karmę bez kurczaka i dwa razy dziennie musi zażyć malutką tabletkę, ale nauczył się, że za pół sekundy nieprzyjemności dostaje smaczka i sam przybiega, kiedy nadchodzi pora podania leku.

Ten, kto adoptuje Lolka, zyska przyjaciela, z którym życie będzie dużo weselsze. Idealny kot dla osoby, która woli pogadać ze zwierzakiem niż z człowiekiem, ale z pełną chatą też będzie szczęśliwy.

Lolek ma ok. 2-3 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Preferowany jest dom bez innych kotów. Szukamy domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem.

Pieszczoch Barik: wesoły, łagodny, spragniony kontaktu Pieszczoch Barik: wesoły, łagodny, spragniony kontaktu

Osoby zainteresowane adopcją Lolka prosimy o wypełnienie ankiety - tutaj


Szukasz weterynarza? Tu znajdziesz ich wszystkich

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (19)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Exotic Fest

35 zł
targi

Prelekcja "Pasożyt - pasażer na gapę?"

wykład, kiermasz

PupiLove Targi

targi

A może nad morze

imprezy i akcje charytatywne, spacer

Najczęściej czytane